Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó ötlet lenne a hosszabb póráz?

Jó ötlet lenne a hosszabb póráz?

Figyelt kérdés

6 éves a kutyusunk, és világ életében 5 méteres flexi pórázunk volt. Férjem újabb ötlete, hogy vegyünk 8 méteres flexi pórázt.

Én mondtam neki, hogy annyira megszoktam már az 5 métereset, hogy biztos nehéz lenne plussz 3 méterrel közlekedni.

Az 5 méteresnél tudom mikor hol, és meddig engedhetem ki. Egyszerűen belémrögzült, és már csukott szemmel is tudom mikor hol mennyire kell nyomkodnom azon a gombot.

Párom mindenáron szeretné a hosszabbat.

Szerintetek jó ötlet lenne? Könnyű lenne megszokni?


2018. júl. 23. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem kell hosszabbat venni, akkor miért tennétek? Nem értem. Semmi okotok nincs lecserélni, a kérdés alapján.
2018. júl. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Ugye ez nem azt jelenti, hogy csak flexin sétáltatod és sosincs elengedve?
2018. júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
2-es, hova kéne "elengedni"?
2018. júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Milyem ostoba kérdés ez? Mondjuk szabadon kéne engedni, hogy normálisan mozoghasson is! Megadni neki azt az alap szükségletét, amit igényel!
2018. júl. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az utcán pórázon sétál, de mindennap visszük este a futtatóba, ahol el van engedve. Szerintem ez így korrekt.
2018. júl. 23. 19:05
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
Pórázon is "normálisan mozog". Nem igényel semmilyen szabadon eresztést...
2018. júl. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Egyáltalán miért mászkál 5 méterre tőletek? Vegyetek normális pórázt, "simát". A kutyának az a feladata, hogy melletted vagy mögötted sétáljon, nem pedig tőled 5 méterre lófráljon. A flexi egy kis túlzással azoknak való, akik nem tudják hogyan kell sétáltatni a kutyájukat.
2018. júl. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Bár le lett pontozva, mégis a 7-es válaszolónak adok igazat! A kutyának a gazda mellett, mögött a helye! Nem pedig 5 méterrel ELŐ
2018. júl. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
*előtte
2018. júl. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem előttem szokott menni, hanem mellettem. A távot arra használjuk, hogy be tudjon menni a fűre a fákhoz,és mi a betonon maradjunk. Persze, ha nagy dolgát végzi bemegyünk utána ez alap.
2018. júl. 24. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!