Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nyalja/harapdálja a lábat?

Bigyusz222 kérdése:

Miért nyalja/harapdálja a lábat?

Figyelt kérdés

Az első két lábáról van szó.

6 éves.

Nem nagyon láttam semmilyen sebet.



2018. júl. 24. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Toklász?
2018. júl. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ételallergia gyakran okoz mellső láb, mancs nyalogatást és harapdálást.
2018. júl. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nemtudom hogy mit ehetett akkor.

Ugyan az táp van amitől eddig semmi baja nem volt. Csontottal se. Csirkét is megeszi.

Nemtudom.

És ez mennyire veszélyes ha allergia??

2018. júl. 25. 06:55
 4/8 A kérdező kommentje:
Toklász pedig ha tényleg az akkor azt hogy tudom észrevenni? Mert szokta vakarani a füle körül. De amikor hozzá érek a füléhez nem reagál semmit. (Ezt nemtudom mennyire fontos de amikor megvakaram a nyakát akkor a fejet abba az írányba forgatja amely oldalt vakarom)
2018. júl. 25. 06:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Allergia, bűzmirigy...sok minden lehet.

Leggyakoribb az allergia. Bármikor előjöhet, és nem csak ételallergia létezik sajnos.

2018. júl. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Természetesen nem csak étel allergia létezik, sajnos elsőkézből tudom, viszont azt is, hogy a mancsok nyalogatását, harapdálását kifejezetten az ételre való allergia okozza, a többi inkább vakarózást.
2018. júl. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Toklásszal kapcsolatban megnéztem a fülét semmi seb és nem is zavarta ha hozzá érek.

Mancsát nem nagyon engedte de ott se láttam semmilyen sebet se nem is fájt neki amikor hozzá értem

2018. júl. 25. 11:05
 8/8 A kérdező kommentje:
Már a másik kutyámnak is volt allergiája pont ünnepkor és már nagyon felvolt dagadva az arca. Mire véget ért az ünnep el is múlt szerencsére. Ez is elmúlhat magától vagy pedig doki.
2018. júl. 25. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!