Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Pur habos szigetelés is jó...

A Pur habos szigetelés is jó a kutya háznak, vagy inkább vegyek üveggyapotot?

Figyelt kérdés
És üveggyapotot hol lehet venni???
2018. júl. 28. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Én hungarocellt használtam.
2018. júl. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Üveggyapotot tilos használni bármilyen célra is. Különben kinti kutyának a házát nem kell hőszigetelni.
2018. júl. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A hungarocellről én azt hallottam, hogy szinte semmit nem használ, vagy akkor tényleg bent tartja a meleget?
2018. júl. 28. 15:41
 4/6 anonim ***** válasza:
32%

Én szendvicspanelből csináltam nekik,120x120-as raklap,arra 8cm-es polisztirol lap,ezt lefedtem egy régi szőnyeggel,az oldalai és a sátortető egyik oldala szendvicspanel a tető másik oldala osb lap belül szigetelve,és az nyitható is,nyári melegben mindig nyitva van.Az "ajtó" pedig 3db 20cm széles műanyag szalagfüggöny egymás mellé függesztve.2 Staffordshire luxus körülmények között lakik benne,imádják.

Nehézgépész vagyok,épp olyan helyen dolgoztunk,raktárépületek épített cégünk és az ott kimaradt és "hulladék" anyagokat kaptam meg,abból csináltam,egyébként drága dolog lett volna.

Üveggypotot a hozzád legközelebbi tüzépen,vagy praktikerben kapsz,vagy neten rendelsz,pur habot szintén.

2018. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

Ha az üveggyapot porját belélegzi, temetheted a kutyádat. És arra bizony számítani kell, hogy gonol egyet, s megpróbálja szétszedni a házat, főleg kölyökkorban.

A kőgyapot viszont jó, mi azt használtuk a kutyaházakhoz. Nem fáznak, jól megvannak. Persze télen a házat jól meg kell tömni szalmával.

2018. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor ha polisztirollal szigetelem az jó lesz?
2018. júl. 28. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!