Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kezdeti méhgyulladás?

Kezdeti méhgyulladás?

Figyelt kérdés

Van egy idős ivaros szukám,régóta tüzel, dokink tud róla havonta nézzük a méhét is, július 10.én néztük utoljára minden rendben volt. Előbb vettem észre halvány zöldes vizes váladék ürült a pérájából. Tehát nem tömény genny.


Étvágya van,nem iszik sokat,jó kedvű és láza sincs.Váladéknak nincs szaga.



Tehát lényegében semmi nem utalna gennyes méhgyulladásra.

Neten ezeket írták tünetnek. Illetve orvosunk is mondta hogy fő tünet a vízivás,bágyadtság,meg nézzem milyen színű a váladék ami ürül.


Mindenesetre holnap reggel elviszem orvoshoz!!

Illetve figyelem amíg le nem fekszek,ha vmi nagyon változik beviszem ügyeletre vhová.


Bár egy 16 éves kutya nem műthető,ha valóban az akkor tudom mi lesz a vége :(


2018. júl. 28. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Ultrahanggal szokta nézni a méhet?
2018. júl. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen! Mondta ha kezdődne vmi az látszódik. Nagyon alaposan atnezi. 4-6 hetente kell járnom vervetelre a veseje miatt. De most legutóbb 10.en voltam.

Ivartalanitast kiveseztuk sajnos,mivel hosszu ideje tuzel es nem lehet mit kezdeni vele.

Mivel szív problémás mar az altatast sem valoszinu hogy tul elne :( szoval ha mehgyulladasa van akkor valoszinuleg elkell majd altatnom. Hiszen ahogy olvastam ivartalanítás az egyetlen egy megoldas erre..

2018. júl. 28. 22:40
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem voltam gép közelben nem tudtam írni.

Akár segítség lehet aki a kérdésre rátalál.


Voltunk orvosnál, 2 cisztát találtak a méhébe,abból ürült a zöldes váladék.

Méhgyulldadás nincs.


Kapott rá vmi antibiotikum félét ami segíti a felszívódást, 6 napig kell gyógyszert szednie.

Már az első gyógyszer beadása után aznap nem észleltem zöldes folyást,úgyhogy ezek szerint használt :)

2018. aug. 1. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!