Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia Bulldog-ot szeretnék,...

Francia Bulldog-ot szeretnék, lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Első sorban Francia Bulldog tenyésztők válaszát várnám! Sok tenyésztőnek írtam e-mailt de nem igazán válaszoltak rá. Akik pedig igen azoknál körülbelül 1 év után lehetség egy kutya örökbe fogadása. Ezzel nem is lenne gond viszont azzal igen hogy án most ősszel szeretnék örökbe fogadni. Tehát már nem láttam más lehetöséget hátha olvassa itt egy Francia Bulldog tenyésztő akinek ősszel elvihető kiskutyái lennének! Persze minden hivatalos semmi jofogásos eb és pár 10 ezer forintos tul tenyésztet szaporító ne irjon! Viszont ha valaki ismerne egy tenyésztőt akitöl ősszel max tél elején lehetne elhozni kutyát örulnék annak a válaszának is.

2018. júl. 29. 08:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
"örökbe fogadás"? Tenyésztőtől? Egyébként ha annyira sürgős. Esetleg külföldieket is meg lehet kérdezni.
2018. júl. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Mennyit szannal rá?
2018. júl. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Örökbefogadni menhelyről lehet, tenyésztőtől venni kell, pénzért .
2018. júl. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Nem csodálom hogy a tenyésztők nem válaszoltak neked. Örökbe szeretnél fogadni egy kb 200ezres kutyát? Én se biztos hogy válaszolnék. A tenyésztőnek baromi sok munkája és pénze van benne, főleg egy ilyen beteges és szigorúan egészségügyileg szelektálni való fajtánál, te meg odaállítasz hogy örökbe akarsz egyet fogadni a kölykeiből.

Keress fel egyet, foglalózz egy kölyköt és fizesd ki érte tisztességesen az árát, vagy keresd meg a fajtamentést. Amúgy is, azt hiszed nem ismerek rád, hogy te tettél már fel két kérdést is hogy francia bulldog kölyköt akarsz ingyen örökbe fogadni?

2018. júl. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Huuu.. na először is nel vagyok annyira elborult hogy ne tudjam hogy ki kell fizetni kb 150-200 ezret egy olyan kutyáért ami garanciális egészségügyileg és panasz nem lehet rá... azert irtam igy mert kedvesebb nekem ha egy kutyára ugy írom modnom h örökbe fogadom mint megveszem mialatt tudom hogy azert fizetek ....(:!!! És utolsó most irtam ki először ezt hogy keresek bulldogot!!! Ugy hogy vegyél vissza köszönöm! És a sok hasznos választ is..
2018. júl. 29. 14:32
 6/12 A kérdező kommentje:
150-200 ezret szívesen szánnék rá! Nem ingyen kell..!
2018. júl. 29. 14:34
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor ne azt írd hogy örökbe fogadod, mert az nem ugyanazt jelenti. Az örökbe fogadás az, hogy ingyen elhozod vagy jelképes összegért, ne várd hogy ez a jelentés mellett ne arra gondoljunk, hogy ingyen kell.
2018. júl. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen elnézést tényleg! Rosszul fejeztem ki magamat !Tehát szeretnék egy Francia Bulldogot akár 150-200 ezerig megbízható tenyésztőtől! Ősszel már szeretnék egyet megvenni ! Örülnék ha egy tenyésztő írna illetve válaszolna akivel feltudnám venni a kapcsolatott :)!
2018. júl. 29. 15:29
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várhatod, hogy az igazi tenyésztők a GYK-n üssék el az idejüket :D Mellesleg a kennelek oldalán vannak telefonszámok is, talán hívd fel őket ahelyett, hogy emailes válaszra várnál.
2018. júl. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha igazi tenyésztőtől kell, akkor azt az 1 évet érdemes kívárni...
2018. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!