Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lány westi név? A westik...

Lány westi név? A westik elvannak amig iskolában vagyok? Mennyit szeretnek sétálni? Kb. mennyibe kerül az elején amig megveszed neki ami fontos? Hogy kell megtanítani hogy poráz nélkül sétáljon?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 19:43
 1/8 anonim válasza:
23%
szeretek enni? mi a kedvenc kajám? finom volt a tegnapi lasagne? hülye vagy?
2010. jún. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
ja és fuckyeah
2010. jún. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Sziia.

Nekem egy lány westie-m van, pont ma 6 hónapos.

Leírom, hogy az enyém hogy/mit csinálok meg ilyenek abból te is ki tudsz indulni :)

Amig suliba voltam egésznap alukált és jól elvolt magába :)

Én minden nap délután 6-7 körül viszem el sétálni 1 óra hosszára de van amikor már az ölembe kell hozni mert elfárad :D

Nekem az oltások voltak sokba :S de a tartása nem drága vagyis érted :)

Sajnos én sem tudom mettanítani póráz nélküli sétára mert elszalad :D

De ma pl az udvaron a fűbe fociztam vele :D

Olyan aranyosan szalad a labda után ő is gurította az orrával. Nem volt rajta póráz mivel ott a labdára figyelt.

Nem tudok többet írni:)

Sok sikert :)

2010. jún. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Napi 3-4 séta(minimum 20 percesek de), amíg pici, nem nincs jól el amíg iskolában vagy, első pár napban a jó gazdi szabadságot veszi ki hogy vele legyen. Mennyibe kerül? Hát jó sokba, minőségtől függ, számoljunk egy 30-40.000forintot (póráz, tálkák, fekhely, játékok...) + táp + oltások tehát a kutyára nem csak az elején kell sokat költeni. Póráz nélkül a kutya iskolába tanul meg, több hónap tanulás, gyakorlás után...
2010. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Westie nevekre itt vannak ötletek:


[link]

2010. jún. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hópihe,pille,bogi,szuszi,puszedli,lüszi,hógolyó,pamacs,jah ugy tanítsd meg poráz nélkül vinni hogy elöször porázal mennyen melleted de ugy hogy majdnem teljesen ott menjen melleted elöször csak porázal asztán szép lassan lógasd a porázt minnél lejebb de ne enged el igy kb egy hónapig hogy mindig egyre lejebb és lejebb logatod a porázt és igy fokozatosan hozzá fog szokni hogy a lábadnál jöjön akármilyen körülmények közt.ez után mikor nem figyel semmire csak rád akkor tedd le a porázt a földre teljesen és te legyél kivül és menny melette ha meg trobál gyorsitani akkor azonal vedd fel a porázt a földröl és szidd le!utána megint ugyan ez jah és ne legyél ideges,stresszes mert akkor nem fog menni a dolog.jah és ha ott megy meleted akkor jutalmazd és dicsérd meg,ennyit tudok erröl nekem sikerült mondjuk beletelik pár honapba.sokat játsz vele,és ha kölyök nagyon kb 3-4x vidd le 1-2órára sétálni és ha mész suliba akkor is kibirja azt az idöt a kutyuska:)remélem segítettem és sikerülni fog ha hiszel és meg bizol benne sikerül:)am az oltások a nagyobb költségek de a többi az nem.sok sikert
2010. jún. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bambi,nem nincsenek,Sokat,50.000 ft-vagy több,Kb sehogy mert a westiek makacsok .(aAVagyis nekem is az van, csak akkor meg póráz nélkül ha akr , ha ráadom a pórtázt megfogja és leül és nem mozddul.)
2010. jún. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszike
2010. jún. 19. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!