Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megeszi a saját...

A kutyám megeszi a saját kakiát miért?

Figyelt kérdés
Napi 3x kap asztikos kaját... Plusz mimdig van lent neki száraz táp 5 hónapos és nem értem miért csinálja

2018. aug. 2. 15:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Megkaptad a választ. Azért van rosszul, mert szó szerint szeméttel eteted! Elég fárasztó és kiborító, hogy az emberek jó része olyan igénytelen, hogy még arra sem veszi a fáradságot, hogy normálisan etesse a kutyát. Csak a reklámokat meg a pénzt nézik...
2018. aug. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nekem fogalmam sincs... Ahonnan vettem is ezt kapták és sajna mast nagyon meg sem eszik de nem etetési tanácsot szerettem volna
2018. aug. 3. 10:35
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezted miért eszi fel a saját ürülékét. Megkaptad a választ és még segíteni is próbáltunk, de még neked áll feljebb.


Nem kéne duzzogni, hanem megköszönni a tanácsot és változtatni.

Azért reagál mindenki ilyen hevesen, mert annyit kellett volna tenned, hogy megnézed a tápjának az összetevőit. Ezt nem tetted meg, akkor megmutatom én neked:


Gabona (többek között 4% rizs), hús és állati melléktermékek (30%, többek között 14% csirke), olajok és zsírok (többek között 0,4% napraforgóolaj), növényi fehérjekivonatok, növényi melléktermékek, ásványi anyagok.


Alap, hogy a tápok összetevőlistáján mindig az szerepel előrébb, amiből legtöbb van a tápban.

Na, itt a gabona van első helyen. Azt ugye tudod, hogy a kutyák húsevőek, gabonára SEMMI SZÜKSÉGÜK, ráadásul ilyen nagy mennyiségben MÉG KÁROS IS AZ EMÉSZTÉSÉRE. Aztán ott a hús és állati melléktermék. Na ez sem hús. Ennek nagy része csőr, toll, szem meg egyéb ilyen nyalánkság. HÚS SZINTE NINCS IS BENNE, pedig a kutya HÚSEVŐ.

Olajok és zsírok. Egy minőségi tápban PONTOSAN leírják mik ezek az olajok és zsírok. Így ez lehet akármi, na vajon miért nem írják rá? Mert akkor a emberek tudnák, hogy mivel mérgezik a kutyájukat.

Növényi fehérjekivonat? Ember, ez hihetetlen káros a kutyáknak. Fehérjét a húsból kéne kinyerjenek, de mivel ebben a tápban nincs hús, helyettesíteni kell valamivel. Hát ja, csak a növényi fehérje EGÉSZSÉGTELEN A KUTYÁKNAK. Tipikus olcsó tápos megoldás.

Növényi melléktermékek. Ez sem az igazi, ehető növényi rész, hanem mondjuk valaminek a gyökere, meg ilyenek (és nem, nem a répa gyökerére gondolok) . Undorító.

Ásványi anyagok. Szintén nincs pontosan feltüntetve mik ezek. Egy jó érzésű embernek ez gyanús.


Remélem eljut az agyadig valami információmorzsa. Az tök mindegy ,hogy a kutyád szereti. Hát persze, mert tele van ÍZFOKOZÓVAL. Ha gyorsan megakarsz szabadulni szerencsétlen kutyától, akkor etess tovább ezzel. Hidd el, pár év és durván vitaminhiányos lesz, plusz a rákos megbetegedések is sanszosak. Hajrá.


És ezért elmernek kérni kilónként 500 ft-ot. Csak azt tudom mondani, hogy idióta aki megveszi. És sajnálom, ha megbántottalak, de mindeb amit írsz, a tudatlanságodról árulkodik. És azzal nincs semmi baj, ha valaki nem tud valamit, ellenben, ha tanulni sem hajlandó a büszkesége miatt, na az már gáz (és ez most rád vonatkozik)


Nehéz lenne legalább egy ilyen árkategóriájú tápot megvenni? :

[link]


Vagy ilyet:

[link]


És még ezek is csak középkategóriásak, ettől még mindig vannak SOKKAL JOBBAK. Csak nem tudom kifizetnél-e 1200 ft-ot egy kg kutyatápért.

2018. aug. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!