Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaoviba megéri menni?

Kutyaoviba megéri menni?

Figyelt kérdés

Van egy 11 hetes kiskutyám 1 hét múlva kapja a 3.oltását és utána már viszem sétálni.Már otthon gyakoroljuk a helyes sétát.Kutyasuliba nem fogom vinni mert otthon is meg tudom nevelni,de a kutyaovin gondolkoztam.

Szerintetek megéri?mert nagyobb városba is vinnem sétálni ahol találkozhatna több kutyával és emberrel.


Vác Balassagyarmat környékén esetleg valaki kutyaovit tud?


2018. aug. 3. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Igen, de csak ha rendesen kijárta a kutyabölcsit, és szobatiszta.
2018. aug. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
A kutyaovi lenyege nagyjabol a szocializacio 1-2 kezdetleges engedelmessegi paranccsal megfuszerezve (de gondolom ovinkent is valtozo). Ha mar valasztani szeretnel valamelyik mellett, akkor inkabb a suli, ott sokkal komolyabb dolgokat van lehetoseged betanitani a kutyanak (mint peldaul seta kozben a tobbi kutya iranti kozombosseg), amiket otthon egyszeruen nem tudsz betanitani, a gyakorlatban meg sokkal idoigenyesebb formaban. Szoval nem az „ul, fekszik, maradsz“ megy ott kizarolagosan, hanem sokkal bonyolultabb osszetettebb feladatok is egy szint felett.
2018. aug. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Ha nincs lehetősége találkozni, játszani a fajtársaival kölyökként, idegen emberekkel ismerkedni, akkor nagyon ajánlott a kutyaovi. Pont ez a lényege, hogy szocializált legyen a kutyusod! Vidd el oviba!
2018. aug. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,meg! Nagyon sok múlik az első hónapokon,ha van rá lehetőséged,ne hagyd ki.Mi vittük, nagyon jó volt,én sokat tanultam,a kutya meg nagyon jól érezte magát.
2018. aug. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!