Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az tényleg igaz, hogy egy...

Az tényleg igaz, hogy egy boxer ha megharap, szájzárat kap?

Figyelt kérdés
Mindig ezzel riogatnak, de nem akarom elhinni. Boxeresek, írjátok meg légyszíves, mennyi ennek a valóságalapja.

2018. aug. 3. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy igaz. De ezt inkább a pitbullokra meg amstaffokra húzták rá a tudatlan népek, holott azok se kapnak szájzárat, csak olyan kitartóan szorítanak olyan sokáig, hogy ezt terjesztették el róluk.
2018. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors választ! Gyerekkoromban mindig ezzel ijesztgettek. Annyira megmaradt bennem, hogy most láttam az előbb egy boxeres kérdést, eszembe jutott. Azóta is ha meghallom, vagy látom a boxer kutya szót, előjön bennem a rettegés. Amerre mentem egyedül az utcán, volt két boxer kerítés mögött. Mindig megugattak, de sosem jöttek ki, de nagyon féltem tőlük, mert ezt mondta valaki. Kisgyerekként sokmindent elhisz az ember. Köszi mégegyszer is!
2018. aug. 3. 23:10
 3/6 anonim ***** válasza:
19%
A boxer az egy nagy bamba dög. A pitbullt nem tudják levenni rólad csak a karoddal együtt esetleg. mert nem engedi el ösztönből,csak ha lelocsolják és kizökken vagy erőszakkal szétfeszítik a száját.
2018. aug. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen nem is létezik, hogy szájzár. Nagyon erős ösztön, hatalmas harapás és jó idegrendszer kombója van. De a boxer a rövid orra miatt pont nem olyan fajta, ami tudna igazán nagyot fogni. Emellett sajnos a tenyésztése egyre alkalmatlanabbá teszi őv-re, így arra is, higy harapjon.
2018. aug. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6%
Ha egy pitbull megharap ki kell nyomni a szemét.
2018. aug. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Magyarázzátok meg egy kislánynak, amikor folyamatosan ezt hallottad. Egyszer kint voltak a gazdájával, mondta, menjek nyugodtan, nem bántanak. Aha, voltam kb. 9 éves. Utolsó, te meg nem is vagy szóra érdemes. Nem a bitbull tehet róla, hogy olyan híre van, amilyen... És egyáltalán nem tartozik a kérdésemhez. Nem én nyomtam neked pirosat, de megérdemled!

Köszi a többieknek a választ!

2018. aug. 5. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!