Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok Debrecenben/Nyiregyh...

Hol tudok Debrecenben/Nyiregyhazan torzskonyves maltai selyemkutyat venni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 22:51
 1/9 anonim válasza:
32%
A sinternel
2010. jún. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]



[link]



Lehet, hogy törzskönyvesek! Kérdezz rá!

Én is olcsóbban vettem törzskönyves kutyust!:) Itt ezen az oldalon de ők már elkeltek, és ők Szombathelyen voltak!:S

2010. jún. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bár abban nem tudok segíteni, hogy hol vegyél, inkább csak azt, hol ne.

Én az enyémet (nyíregyi vagyok) Tiszaújvárosban vettem. Az apja újfehértói. Tündéri a kutyám, de nem vagyok benne biztos, hogy máltai (apja - elvileg - törzskönyvezett). Némi havanese vonást vélek benne felfedezni. A helyi napilapban vagy a Keleti apróban gyakran olvasok máltait.

Jó választás egyébként, sok sikert és boldogságot hozzá:)

2010. jún. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ertem, es koszonom!

en erdelyi vagyok, de magyarbol szeretnem venni a kisutyat, ezert szerettem volna egy picit pontosabb cimet kerni, ugyhogy aki tud esetleg ebben segiteni, nagyon megkoszonnem! :)

2010. jún. 19. 23:30
 5/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Ha nem olyan sürgős, szétnézek neked, hol találsz a környéken. Bár, azt nem tudom, hogyan fogod kivinni? Mi is adtunk már el az enyém kiskutyáiból Romániába, de azt tenyésztő vette meg, szóval, gondolom, ő hivatalosan kivihette. De te magánszemélyként, oltás nélkül....?
2010. jún. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
úgy értem, a kötelező oltások nélkül...
2010. jún. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Akiteki ***** válasza:

Ha már idáig eljössz, néhány ezer forint a vonatjegy vagy a benzin.

Nem attól jó a kutya, hogy közel van.

Ha meg tudsz venni egy jó helyről egy kutyát 100 ezerért, miért nem tudsz még 5 ezret áldozni a utazásra?

2010. jún. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek. Ne a távolság számítson, hanem az, hogy valóban jó helyről származzon.

A törzskönyv se minden, a tenyésztő akkor jó tenyésztő, ha tényleg a fajta jobbá tétele a célja. A körülmények, a tartásmód, a hozzáállás, a kutyák száma, az almok gyakorisága, a szűrések, orvosi ellátások, verseny eredmények, ezek mind, mind számítanak!

Ha kiadsz 60-150e Ft-ot, akkor még egy tízes férjen bele az útiköltségre.

Inkább menj el az ország másik végébe, minthogy egy kis szívbeteg, patellás máltaid legyen.

2010. jún. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat, de bizonyos dolgok miatt nem tudok elmenni az orszag masik vegebe. ugyhogy maradok debrecennel, ugyhogy ha esetleg valaki tudja, hogy itt hol lehet ilyen kutyust venni, az irjon. koszi :)
2010. jún. 20. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!