Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hetes labrador kölyköt...

8 hetes labrador kölyköt milyen száraztáppal etessem? Kinek melyik vált be?

Figyelt kérdés
2018. aug. 4. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig azzal, amit a tenyésztőnél evett. ha már jól eszik, megszokott nálad, lehet választani másikat.
2018. aug. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit kapott a tenyésztőnél? Mennyi pénzt szánnál rá?

Középkategóriás jó tápok: Brit care, Brit premium, Josera, Happy dog stb.

Prémiumkategóriás tápok: Acana, Orijen, Taste of the Wild, Wilderness stb.

2018. aug. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
proct-dog tápot ajánlotta a tenyésztő. ára viszont nem tul olcsó?
2018. aug. 4. 18:23
 4/9 anonim ***** válasza:

Visan Proct-dog internetes ára 20 kg adult 7000-8000 forint, a puppy pedig 10.000. Ez egyáltalán nem drága, viszont nem is valami jó táp. Van benne jó sok gabona, valamint melléktermékek, származékok, bármit is jelentsenek ezek pontosan.

Ugyanilyen árkategória a Brit premium, árban hasonló, vagy picit drágább, de nagyságrendekkel jobb. 40% hús, gyógynövények, lazacolaj, élesztő...konkretizált és jó összetevők.

Kölyökkorban még fontosabb a helyes táplálás, hogy szépen tudjon növekedni, fejlődni. Mivel még pici a kutya, nem eszik sokat, így nem is érdemes rajta spórolni.

2018. aug. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Húha, biztos hogy nem tenyésztőtől lesz akkor sajnos a kutyus, hanem szaporítótól.... Ilyen árban etethetsz Joserával vagy Brit premiummal, mérföldekkel jobbak ennél.

Ha neked pedig ez a drága ár akkor nem tudom miért kellett kutya...A drága kutyatápoknál 10 kg 16-25ezer között mozog. A kutya vételárához persze semmi, hiszen egy fajtatiszta törzskönyves labi ára is 100-150ezer, de mivel valószínűleg a tiéd szaporítótól lesz 30-40ezerért, ezért ajánlotta a silány tápot, mert neki is csak erre telik.

2018. aug. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tisztelt 5-ös. " nem túl olcsó? " vagyis olcsónak tartom.
2018. aug. 4. 19:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Négyes vagyok: ne haragudj, én is félre értettem :)

Azt hittem, sokallod az árát. Valóban elég olcsó, és nem túl jó táp. Tényleg ne hallgass az eladóra, könnyű ennél jobbat és alig drágábbat találni...

2018. aug. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tenyésztők szoktak ezzel a márkával etetni, mivel nagy kiszerelésben, tenyésztői árban hozzájuthatnak. Az összetétele tényleg nem valami jó, és lehet vitatkozni, hogy ki tartja jó ötletnek azt, hogy ilyennel etetnek (én szvsz nem), de ettől még nem lesz senki sem szaporító.

Kérdező, én Lukullus vagy Markus Mühle tápot adnék neki, vagy Real Nature-t. Az előbbi kettő zooplus-ról, utóbbi Fressnapf-ból beszerezhető.

2018. aug. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi Happy dogot adunk a kutyának

Nekünk teljesen bevalt :)

2018. aug. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!