Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik könyvet vegyem meg?...

Melyik könyvet vegyem meg? Jan Fennell: Tanuljunk meg kutyául, vagy Korom Gábor Neked ugatok! Című könyvét?

Figyelt kérdés
Sajnos csak az egyikre lenne most keretem. Melyik hasznosabb?
2010. jún. 20. 08:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
A neked ugatok címűt én is megvettem, nekem nagyon bejön. Minden témával külön-külön foglalkozik s a leírt tanácsok valóban hasznosak. Ami nálunk kérdés volt (kölyök kutyám van, pl. pórázon szépen menés, falkavezérség kialakítása, stb) mindenre választ kaptam a könyvből, s az ott leírt tanácsot alkalmazva, simán ment nálunk is minden. Fennell-től a kutyapszichológiát olvastam, számomra az is nagyon hasznos volt. De a Korom könyvet én jobban szeretem, főleg, hogy bármikor ha kérdésem lenne, fellapozom s megtalálom, merthogy fejezetenként, egy-egy kérdés s tanács van benne.
2010. jún. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Akiteki ***** válasza:
48%
Vedd meg mindkettőt. az nem lehetséges?
2010. jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézzd csak,itt olcsóbban rendelheted meg:

[link]


Én ezt a könyvet ajánlom,NEKEM jobban bevállt,mind a kettő egy fantasztikus könyv,de én Korom Gábor könyvévvel jobban jártam.

2010. jún. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Majd idővel mindegyiket szeretném, csak most egyszerre egy férne bele a keretbe. A Kutyapszichológiát én is olvastam, tényleg jó. Köszi a linket, ahogy láttam, a Korom könyv kicsit drágább, mint Fennel könyve, de ha azt mondjátok, hogy az jobb, akkor azzal kezdem. Majd szeretnék minél több ilyen könyvet összegyűjteni, de csak azt, amit tényleg érdemes. Köszi a válaszokat!
2010. jún. 20. 13:31
 5/13 anonim ***** válasza:
Korom Gábor .Neked Ugatok. Király!!!!!!!!
2010. jún. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Jut eszemben (a linkelős válaszoló vagyok)

Szerintem,hogy beleférjen a keretben a Jan Fenneles könyvet lelehet Onlin is tölteni az interneten és elég lenne megvenni a Kormosat így meglenne mind a kettő.


Bár még akkor is a Korom Gáboros könyv mellett állok.

Nemsokára hozom a linket :)

2010. jún. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Jajj bocsánat összekevertem a másik könyvével ezt bizony tényleg nem lehet letölteni ingyen,de jóval olcsóbb akciós ez a köny is:

[link]


mindössze 1700 forint.A másik könyvet megtudnád venni vagy sokna tartod?

2010. jún. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

mondjuk nem olyan sokkkal olcsóbb:

Jan Fenel: 1700

Korom Gábor: 2287


578 forintal több,de annyit viszont megér.

2010. jún. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Korom Gábor lesz.:) Aztán utána jön Fennell.
2010. jún. 20. 16:12
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

Korom Gáborét vedd meg, a Kutyapszichológiát meg olvasd el számítógépen:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jún. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!