Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti szoktatok időpontot kérni...

Ti szoktatok időpontot kérni állatorvoshoz ha csak mondjuk egy oltásért mentek? Vagy rendelési időben odamentek és kivárjátok a sorotokat?

Figyelt kérdés
2018. aug. 6. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Egy oltásra nem kérek időpontot
2018. aug. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi állatkórházas állatorvosi rendelőbe járunk, ahol sok orvos van egyszerre. Oltaskor is be kell telefonálnom, hogy éppen mikor rendel a mi orvosunk, így adni is szoktak időpontot egyúttal.

(Ha valami baj van, és nincs bent az orvosunk, akkor természetesen másik orvosra is rábízzuk magunkat)

2018. aug. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én általában nem, de kiszámíthatatlan mindig, hogy mennyit kell várni. Volt egy hét, amikor 3x kellett mennünk kötéscserére, akkor inkább kértem mindig időpontot, mert a kutya is és én is megőrültem volna az egy órás várakozásban.
2018. aug. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig kérek időpontig. Volt már, hogy időpont nélkül mentem 3 órát kellett várnom, amíg bejutottam.
2018. aug. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez azon is múlik, hogy milyen rendelőről van szó. Mi kicsi és nem túl forgalmas rendelőbe járunk, közel is van, a kutya is bír annyit várakozni, úgyhogy nem kérünk időpontot. Ha népszerű rendelőről és orvosról lenne szó és egy a várakozást nehezen viselő kutyáról, akkor előre bejelentkeznék.
2018. aug. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nálunk nem is lehet időpontot kérni. Max ha műtétre, ultrahangra vagy hasonlóra visszarendelnek.
2018. aug. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérek. Több okból is.

Egyrészt nem szeretek felesleges várakozással időt húzni. Főleg nem egy 5 perces oltás miatt.

Másrészt a kutya sem szereti a rendelőt, neki sem kell a felesleges stressz.

2018. aug. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. A doki tőlünk két utcára lakik, nincs nála nagy forgalom, egyszer volt, hogy mással is találkoztunk. Kicsi a rendelő is. Egy három perces művelet miatt nem fogok bekocsikázni a városba, évek óta itt oltatom és soha nem volt baj. Nyilván ha komolyabb baja lenne a kutyámnak bevinném másik orvoshoz, de hála az égnek egészséges.
2018. aug. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!