Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány féle jutalomfalatot...

Hány féle jutalomfalatot lehet adni a kutyának? Lehet túl vásároltam magam?

Figyelt kérdés

Megismertem egy nagyon jó állateledeles boltot, ahol már pár hónapja rutinos vagyok. Annyira nincs közel, így autóval közelítjük meg párommal, mert nekem nincs jogsim. Tegnap beszabadultam, és telistele volt jobbnál jobb jutalomfalattal. Kapásból 4 félét vettem. Szabad egyáltalán ennyi különböző félét adni neki táp mellé jutalomból?

Eddig 2 féle volt itthon, és, amikot gyakoroltunk az egyiket kapta, ha "csak úgy", akkor a másikat.

Nem keverem meg az emésztését 4 félével?

Ha igen, akkor hogy adjam? Sorba? Megvárjam, amíg elfogy az egyik, és utána jöhet sorba a többi?

Ha nem, akkor kaphat mindegyikből napi 1et?

Köszönöm, és bocsánat, ha buta kérdés.


2018. aug. 8. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre egyet bonts meg, különben ha nem is romlik meg, de bontottan kiszárad, veszít az élvezeti értékéből, meg felesleges is többfélét adni egyszerre. Ezenkívül ne felejtsd el levonni a jutalomfalatokat a napi tápmennyiségből, különben hízás lesz a vége.
2018. aug. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

EGYETLEN boltban találtál négy féle jó jutalomfalatot? De jó neked, én akárhogy járom a város összes boltját, nem találok egy normálisat sem, így a saját tápjából kap.


Egyébként, sorban, igen. Felbontod az egyiket, ha elfogyott, akkor a másikat...

2018. aug. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

2es Budapesten a 11.kerületben van egy nagyon szuper bolt, ahol szinte csak prémium minőség van. Ha érdekel, és el tudsz oda menni, akkor szívesen adok címet.

2018. aug. 8. 12:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Örülnék egy címnek :)
2018. aug. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]


Picike bolt, de annál egészségesebb tápok, és jutifalatok vannak. Közvetlen az állatorvos mellett jóval olcsóbban.

2018. aug. 9. 13:52
 6/6 A kérdező kommentje:

[link]


bocsánat előbb telefonról nem sikerült jól linkelni.

A cím: rétköz utca 14

2018. aug. 9. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!