Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Este még bele lehet engedi a...

Este még bele lehet engedi a kutyát a Dunába pacsálni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltunk párommal, hogy este 10 fele kimennénk a Dunához sétálni a kutyusunkkal. Oda, ahova megyünk nincs sodrás. Este még egy lábáztatásra be lehet engedni? Pórázon vinnénk, mert nem szokott úszni csak pacsálni a víz szélén, és nehogy most ugorj bele.

Nem fázik meg este ugye? :D

Bocsánat, ha buta kérdés.


2018. aug. 10. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Én inkább a sötét miatt tartanék. Én már vittem este állóvízhez a kutyát. Ilyen fa$za világítós hámban, vízen lebegő pórázzal vizslát. Így is nehéz volt figyelni rá, nem ajánlom kísérletezésre se.
2018. aug. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Mifajta kutya, hogy megfázna huszonfokos Dunában majdnem 30 fokos esti hőmérsékletnél?

ha úszna sem lenne semmi baja, ha egészséges.

2018. aug. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Lazán! Vétek lenne kihagyni, szerencsés a kutyusod!

Ha szeret pacsálni, még tetszeni is fog neki!

A víz sem hideg, a levegő végképp dögletes : olyan hamar megszárad majd, hogy el sem hiszed! :)

Valóban butus kérdés: hajnalban sincs kevesebb 24-25 foknál, nemhogy este 10-kor! Jó szórakozást! :)

2018. aug. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10%
Pancsolni! Mi az a pacsálás???
2018. aug. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A pacsálni a pancsolni más szóval, annyi különbséggel, hogy a pacsálást arra használják, amikor nem fürdenek, csak ugrálnak kb benne.


Na szóval. Imádta :) Ahogy odaértünk egyből ment is a vízbe magától. Mellkasáig bemerészkedett, aztán az egyik lábával próbált úszni, de nem mert, inkább kijött. És ezt ezerszer elismételte. A fejét is ledugta a víz alá, akkor nem tudom mi szándéka volt éppen :D A lényeg, hogy nagyon jól érezte magát. Mire visszasétáltunk a kocsihoz kb meg is száradt :)

2018. aug. 11. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!