Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha nem eszik a kutyàm?

Pikavika kérdése:

Mit tegyek ha nem eszik a kutyàm?

Figyelt kérdés
Màr 3 napja nem eszik a kutyám, nagyon sovàny és szinte alig van kedve valamihez. A széklete sàrgàs. Azonban hasmenése nincs és nem is hànyt. Iszik rendesen. Kipróbàltam azt, hogy előtte eszek valamit és figyeltem a reakciójàt, làttam, hogy elkezdte nyalogatni a szàja szélét és odaadtam neki az ètelt ő pedig megette. Ezutàn megpróbáltam megint de akkor màr nem ette meg csak lefeküdt elém és szomoruan nézett. Mi baja lehet? Hogyan lehetne ràvenni, hogy egyen?

2018. aug. 11. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
"Szürke/tartósan sárga széklet: Epe, máj, vagy hasnyálmirigy problémára utalhat, fordulj állatorvoshoz."
2018. aug. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp vidd állatorvoshoz. Nem is értem, miért nem ez volt az első (vagy ha nem is egyből bevinni, legalább felhívni hogy mennyire komoly).
2018. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%
3 napja nem eszik, neked meg eszedbe se jutott az állatorvos??
2018. aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!