Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem szereti a többi...

Miért nem szereti a többi kutya a kutyámat?

Figyelt kérdés
Van egy két és fél éves terrier mixem.3 hónaposan fogadtam örökbe egy menhelyről. Az a gondom, hogy minden kutya utálja. A kutyafuttatón a ha kiviszem vagy csak szimplán sétálni akkor minden kutya morog rá. Meg akarják harapni stb stb. Anyukám kutyája is ugyanezt csinálja amikor találkoznak. Mar az eleje óta így van ez. Szegény kiskutyám meg már csak mellettem hajlandó lenni mert ha elmegy mellőlem azonnal megtámadja a többi kutya

2018. aug. 11. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Talán jól szocializált kutyákhoz vidd játszani szerencsétlent!
2018. aug. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Nincs olyan hogy minden kutya utálja!


Ahogy már írták talán barátságos, játékos kutyák közé hordd.

2018. aug. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindegyik kutya el játszik egymással. Vagy nem foglalkoznak egymassal. Már próbáltam higgyétek el. Figyeltem hogy melyik kutya a legbaratsagosabb ahhoz odavittem es az is elkezdett morogni rá. Több különböző helyen voltam már vele. És ha már ebből indulunk ki nincs olyan hogy sehol nincs barátságos kutya. Anyám csivavája is minden kutyával elvan csak az enyémet morogja
2018. aug. 11. 16:36
 4/6 anonim ***** válasza:
21%
Jól van.
2018. aug. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

azért megnézném annak a kutyának a viselkedését.

lehet h igazából mindenkit rommá akar dominálni és erre reagál a többi kutya morgással.

2018. aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is a te kutyád viselkedésére lennék kíváncsi. Lehet, te elfogult vagy elfogulatlan (ugyan mindegy) gazdikémt csak annyit látsz, hogy szépen szagolgatná a másik kutyát, de lehet, hogy az nem szagolgatás, hanem erőfitogtatás, dominancia kifejezés (feléhajolás, farok mereven fent tartása, stb...)


Olyan nincs, hogy egy normálisan viselkedő kutyát az összes kutya megmorog, esetleg támad.


Ha nagyon zavar akkor én a helyedben legalább egy alkalomra elvinném kutyasuliba, hogy a kiképző megnézhesse hogyan ismerkedik a kutyád és mi a probléma forrása.

2018. aug. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!