Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megugatja a saját...

A kutyám megugatja a saját tükörképét, a szomszédokat, és az embereket, akik eljonnek a házunk előtt. Mit csináljak vele? Már eléggé idegesítő. Most is ezt csinálja egy random bicajossal.

Figyelt kérdés
A tükröt fentebb raktam, de igy is látja a fejét, és ugatja. Suliba nem igen tudom vinni, max. Október körül, mert faluban lakom, és akkor lesz autóm.
2018. aug. 13. 13:28
 1/9 BlackWolf0128 ***** válasza:
18%
Az enyém is ilyen. Nem nagyon tudsz vele mit kezdeni, mivel a kutya azért kutya hogy ugasson. Esetleg kutyaiskolába vidd el, vagy határozottan szólj rá hogy ne ugasson.
2018. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem egy jól nevelt kutya nem ugat. Nem arra való..
2018. aug. 13. 14:29
 3/9 BlackWolf0128 ***** válasza:
20%
Ez olyan mintha azt mondanád, hogy a jól nevelt gyerek nem sír /játszik hangosan.
2018. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerinted miért lettél lepontozva? :D
2018. aug. 13. 15:09
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Hagyjuk már ezt hogy a kutya dolga hogy ugasson. Egy kiegyensúlyozott, lefárasztott kutya nem fog minden sz*rt megugatni. Az enyémet jó ha heti egyszer hallom vakkantani. És ez így normális, nincs oka őrjöngeni.


Kérdező, ha elkezd ugatni, erélyesen, emelt hangon szólj rá, ha ez nem használ, csapd össze a két tenyered pluszban.

2018. aug. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

Csak szólnék, hogy jelentve lett a kérdésed egy "kedves" válaszoló miatt.

Viszont látom, nem én vagsok az egyetlen ezzel a problémával.


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__9463355-a-ku..

2018. aug. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De miért a kérdésemet jelented, ha a válasz nem megfelelő modorú?
2018. aug. 13. 18:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen jelenteni és kiszúrni a kérdezővel?
2018. aug. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#6 vagyok. Nem én jelentettelek, hanem valaki más, de azóta törölve lett a válasza. Ahelyett, hogy tájékozódna, inkább jelentget a semmiért.
2018. aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!