Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák miért szeretnek az...

A kutyák miért szeretnek az éjszakai csendben random módon elkezdeni ugatni?

Figyelt kérdés
Itt a faluban állandóan ez van, hajnal kettőkor teljes csend, békesség, erre valamelyik kutya a semmiből elkezd ugatni, amire válaszol a többi, és akkor másfél óra hangverseny. Ez miért van? Miért éreznek késztetést erre? De azt sem tudom értelmezni, hogy a 30 ezredik arra járó autót miért kell megugatni...

2018. jún. 11. 19:27
1 2
 1/20 anonim válasza:
24%
Hogy ilyen emberek mint te ,akik a random szóba szerelmesek-azok élvezhessék.na ezért van.
2018. jún. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
26%
Random szellemek teso
2018. jún. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Nem random ugatnak, hanem pl.valami olyan zajt, amit te nem hallasz.
2018. jún. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
Elment egy macska az utcában.
2018. jún. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%

Őrzik a házat.


A nyári szüneteimet mindig a nagyszüleimnél töltöttem, falun. Sokszor elkezdtek vonyítani is a kutyák az éjszaka közepén, de sose zavart az alvásban.

2018. jún. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Mert ki vannak bacva a kertbe és a moslék odatolásán kívül semmit nem foglalkoznak a kutyákkal. Unják az életüket.
2018. jún. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%

Mi a kutya a falun? Féregűző.

Ahogy az előző mondta, kirakták az állatok mellé patkányozónak és néha kidobnak neki valami maradékot, aztán ennyi. Séta nulla, ha játszana akkor a bottal verik, meg is őrülnek szépen, szöknek, ugatnak egész nap, agresszívvá válnak. Falusi kutyatartás.

2018. jún. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%

Nem foglalkoznak velük eleget, nincsenek lefárasztva, nem viszik őket sétálni, semmi. Tele vannak feszültséggel és energiával, amit ugatással próbálnak kompenzálni. Ugyanezen okból fekszenek állandóan a kapuban, orruk kifelé, ha elmegy ott valaki, akkor megbolondulnak és ugrálva, pörögve ugatnak.


Normális esetben csendben lennének.

2018. jún. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
43%
attól mert kinti kutyák még nem kell ez az állatkínzós szöveg. Láttam már városban sőt Pesten is láncra vert kutyát , szóval ne ygertek ezzel a falusi szöveggel..
2018. jún. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%

Gratulálok igazán, hogy minket, falusi kutyatartókat kapásból állatkínzó barmoknak neveztek! A 15 éves, kiváló egészségnek örvendő kutyusom és jó pár gazda nevében kikérem magunknak ezt!

Gondolom, azért jöttök ezzel a dumával, mert láttatok pár ilyen esetet. Hát én meg láttam pár olyan esetet, amikor a panellakó kutya unalmában szétszedett mindent és totál neveletlen volt, mégsem állítom, hogy minden városi rosszul bánik az állataival.

Abba lehet hagyni ezt a "a falusiak hülye, állatkínzó prolik"-szöveget, mert iszonyat bántó és unalmas is egyben.

Egyébként ahogy fentebb el lett mondva, a kutyák nagyrészt valamilyen állat (macska...) vagy olyan hang miatt ugatnak, amit mi, emberek nem hallunk, mert túl messze van. De egy kihaltabb utcában egy idegen autó vagy ember is feltűnő nekik.

2018. jún. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!