Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem akarja végrehajta...

A kutyám nem akarja végrehajtani azt a parancsot, h gyere, csak akk, ha megmutatom, megszaggoltatom vele előtte a jutiját. Ezt hogy oldhatnám meg?

Figyelt kérdés

Csattogtatom a combom,tapsolok,nyujtom a kezem,integetek neki,de semmi,csak ha látta előtte,h elővettem a jutit,vagy ha megmutatom/megszaggoltatom vele..

Valami tipp?


2018. aug. 14. 16:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Bocsi,hogy későn válaszolok csak most találtam rá a kérdésedre. Ha a kityusod szeret sétálni és kertes házban laktok akkor tedd rá a pórázt és kérj meg valakit hogy fogja meg a kutyust ,aztán te menj oda a kapuhoz és hívd a kutyát ilyenkor aki fogja a kutyit engedje el aztán ha odament akkor mehettek sétálni☺

A jutifalis módszeren úgy tudsz segíteni ,hogy mondjuk hazaerkezel akkor rögtön odahívod ilyenkor biztos odamegy hisz örül neked ,ilyenkor adsz neki egy jutalomfalatot és egy idő után már meg fogja tanulni ha minden jól megy!

Remèlem segítettem

2018. aug. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!