Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy labradorom,11,5 eves....

Van egy labradorom,11,5 eves. Egy honapja mutottek mehgyulladassal, rendbejött, de most megint nem eszik, nagyon félek?

Figyelt kérdés

Anyamnal él a kutya, en koliban lakom nyáron is, met dolgozom itt Pesten. Felhivott valami jelentektelen hulyeseg miatt, kiderult, hogy nem nagyon eszik ket napja a kutya. Mondta elviszi kedden dokihoz. Mondom ez nem varhat keddig, most menjen. Nehezen, de sikerult meggyoznom. Egy par eve sok valtozas volt az anyam eleteben, nagyon ragaszkodik a kutyahoz, amikor kerdezte, hogy meddig el egy ilyen kutya es mondtam, hogy 111, 12 de akar 14 is elsirta magat. Mondtam ha halasztha az allatorvoshoz menest mert fel hogy megint mi lesz, attol csak rosszabb lesz.


Oszinten szolva en is felek... hiaba probalom erosnek mutatni magam, engem is nagyon megvisel, pedig nekem van egy masik kutyam is (vakvezeto, velem lakik). Meg sosem halt meg kutyam, sot senki olyan, aki igazan kozel allt volna hozzam, es nagyon felek, hogy mi lesz, nagyon felek ettol az egesz helyzettol...

Igazabol nincs konkret kerdesem, de itt olyan jofej emberek vannak, es jo volt kiirni magambol, ne haragudjatok.


2018. aug. 18. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nincs nagy baja a kutyátoknak. Az enyémet 8 évesen műtötték méhgyulladás miatt (golden retriever), 14 évesen halt meg. Nagyon-nagyon rossz egy kisállat elvesztése (akkor én már nem laktam otthon, de altatás előtt hétköznap hazautaztam 150km-ről, hogy elbúcsúzzak tőle). De ha mindent megadtatok neki életében ez segíthet feldolgozni, hogy a lehető legjobb volt neki. De ettől függetlenül nem kell még temetni a kutyust, lehet csak a meleg miatt étvágytalan, és mondom az enyém egy ilyen műtét után még évekig tök jól elvolt.
2018. aug. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a kedves szavakat, nagyon jól esett, hogy írtál!

Sajna csak holnap lesz bent a doki aki műtötte, így egyelőre nem lettem okosabb... hazajöttem hozzá, a másik kutyám is jött ugye velem, és ez jó hatással van rá. Élénkebb, majdnem megette az összes kajáját.

Sokat feküdtem ma mellette, simogattam, és elmondtam neki 100-szor, hogy nála szebb és jószívűbb kutyám még sosem volt....

2018. aug. 18. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!