Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy hívjam? Nagyon esélyes,...

Hogy hívjam? Nagyon esélyes, hogy lesz egy labradorom (brit/bench) csak az az egy baki van, hogy ötletem sincs mi legyen a neve :D

Figyelt kérdés
Ki tudnátok segíteni? Kan lesz valószínűleg, de bármi megtörténhet, úgyhogy jöhet minden :D Annyi a kritérium, hogy ne ilyen tipikus magyar kutyanév legyen, pl Morzsi és társai :D (Semmi bajom ezekkel, csupán nem annyira tetszenek - ízlések és pofonok)

2017. márc. 19. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Márkó :D

Mikey

Teemo

Sebby <3

Honey

Szuzi

Luke

Yoda

Vader

Lucifer

Dakota (XD)

Garen

Spike

Cézár

Karambol

Keksz

Lola

Lilu

Amy

Zero

Alucard

Josh

Drake

Tarzan(XDD)


Hirtelen ennyi jutott eszembe,de neten sokat találsz.

2017. márc. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, vannak jók :D Netet mellőzöm, múltkor felnéztem egy oldalra, rögtön kidobott 200 nevet... Elolvasni se tudom, nemhogy feldolgozni xD


Még jöhetnek válaszok :D

2017. márc. 19. 18:44
 3/5 anonim ***** válasza:

*karamell


Crash

Ruka

Ritsu

Kimi

Yao

Tomoe

Gizmo

Elvis

Rocco

Rufus

Benji

Bruno

Henry

Harley

Joker

Rusty

Sam

Chico

Simba

Dexter

Hannibal

Thor

Ziggy

Loki

Leo

Buddy


Kell még ? :D


Amúgy első vagyok

2017. márc. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem elég, de ha van még jó akkor nyugodtan megírhatod :D Köszi :)
2017. márc. 19. 20:11
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell előre elnevezned :) Majd ha meglesz, és megismered kicsit, könnyebb lesz hozzá illő nevet találni. Az is lehet, hogy a tenyésztő ad neki olyan nevet, ami neked is tetszik, vagy abból jön valami jó név.

Pl. te hiába képzeled el előre, hogy Archibald lesz a kutya, ha meglátod, és rájössz, hogy nem úgy viselkedik, mint egy arisztokrata, hanem úgy, mint egy rajzfilmfigura, lehet, hogy átgondolod, és Aladdin lesz belőle. Vagy ha nagyon magabiztos, akkor Baldo. Próbáltam egy névből hasonlókat keresni, de a lényeg, hogy tök más hangulatuk van, és jó, ha ez a hangulat illik a konkrét kutyához. Azt viszont ugye kutya nélkül nehéz megoldani :)

2017. márc. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!