Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A golden retriever vagy a...

A golden retriever vagy a labrador a nagyobb termetü? :D

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
egyik sem, mert a medvedisznóember a legnagyobbtermetűbb.
2010. jún. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
ott a pont...
2010. jún. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
a labrador.nekem mindkettő van,a goldi elég picike :) de lehet az is számít,hogy a goldi lány,a labrador fiú.de előre szólok,ha tervezed a kutya beújjítást,kert nem marad,ha van:D
2010. jún. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
előttem szólóhoz csatlakozom. golden kisebb termetű:)
2010. jún. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyedfüggő. Fajtaleírásban: golden marmagassága: kan 56-61cm,szuka 51-56, labrador: kan 56-57, szuka 54-56
2010. jún. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

medvedisznóember(Y) kösz ..:D


amugy a fajtaismertetőt énis olvastam. de nekem a labrador nagyobbnak tünik =/:D gondoltam megkérdezem.. köszi.. azért akinek van tapasztalata irjon:D

2010. jún. 21. 13:16
 7/8 anonim válasza:
újra én vagyok,nekem van labrador és goldi is.a goldit előbb kaptam másfél évvel,és talán őt jobban is szeretem,nagyon hozzám nőtt.megérzi ha szomorú vagyok és rögtön jön felvidítani,imád játszani,az az élete.a labradorom elvárja,hogy én menjek utánna,ha simogatni akarom,persze ő is egy imádni való jószág,de ő magával törődik csak.nagyon jól kijönnek egymással,imádnak vadászni (vakond már a goldi kiskorában is menekült az udvarból szerencsére azóta sincs egy sem),macskagyűlölők,imádnak enni mindketten,és az ajtót verik a farkukkal,ha éhesek.minkettő nagyon hamar szobatiszta lett,de kiskorukban lehet csak erre megnevelni őket.ha nem foglalkozok a goldival látom,hogy szomorú,a labradort nem zavarja.nagyon viccesek,mondhatni az életem értelme mind a kettő :) szóval szó,mi szó a goldi társas lény
2010. jún. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az én könyvemben ( DAVID TAYLOR : ÉN ÉS A KUTYÁM )

Goldi: Szuka: 51-56cm Kan: 56-61cm

Labi: 54-57cm

2010. jún. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!