Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kis lakásban terápiás célra...

Kis lakásban terápiás célra milyen kutyát érdemes tartani?

Figyelt kérdés

nagyon régóta szeretnék háziállatot, leginkább kutyust, hamarosan elköltözöm egy nagyon kis lakásba és itt szeretnék tartani egyet

lelkileg nem vagyok rendben, depressziós vagyok, ezen kívül más mentális gondom is van

azért akarok tartani, mert szívből szeretnék egy kis élőlényről gondoskodni, és a kutya ráadásul természetéből adódóan hálás

jó lenne a lakás miatt, hogy ne legyen nagy mozgásigénye és a szőre se nagyon hulljon, illetve tanulok, ezért nem igazán van rendszer az otthon töltött időmben

esetleg milyen fajta kutyák vannak ilyen feltételekkel, akik megérzik, ha baj van és bújnak vagy valami?

illetve ha inkább nem kéne kitennem ilyennek egy kutyát, milyen másik állatot javasolnátok, ami megnyugtatna? (tudom cicát, de mivel nekik elég határozott személyiségük van, ha nem ilyen bújós, barátságos, akkor nem tudom, hogy eléri e nálam a kívánt hatást)


22/L



2018. aug. 18. 21:52
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szerintem is jobb döntés a cica. A dorombolása szorongáscsökkentő, legalábbis én ezt tapasztaltam.
2018. szept. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Kis lakásban kutyát tartani állatkínzás.
2022. júl. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!