Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jó lenne a leendő...

Szerintetek jó lenne a leendő kutyámnak az Italy név?

Figyelt kérdés
Még nem tudom, hogy kis vagy nagytestű kutya lesz, de valószínűleg kicsi és ekkor esetleg ennek a becézett formáját választom: ha fiú: Thali, ha lány Tallie. Szóval szeretném megkérdezni, hogy jó lenne-e?
2010. jún. 21. 08:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%
szerintem ötletes, nekem tetszik nagyon :)
2010. jún. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy kicsit távolinak tűnik. Nem szeretnél neki adni olyan nevet, amelyik illik rá? Valami rá jellemző dolgot, például ha hosszú a füle, akkor Füli, és még mondhatnék megannyi példát. Meg hát Italy...nem tudom. A Tallie esetleg ha lány kutya, de az Italy az 3 szótagból áll, így a kutya nehezebben jegyzi meg. Remélem jó kutyust kapsz, és jól fogod vele érezni magad.
2010. jún. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nagyon tetszik ez név...Szerintem jó lesz.
2010. jún. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Kutyának tényleg inkább egy vagy két szótagos név a jó, amit könnyen tudsz ezerféleképp hangsúlyozni, hogy a kutya is megjegyezze és a hangsúlyból is rögtön érezze, hogy miért szólsz neki, hívod vagy esetleg rosszat csinált, stb.
2010. jún. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem jó név :) Tény, hogy kicsit hosszú kimondani a három szótag miatt, de pl. az enyémnek meg az a neve, hogy Ribizli, és gond nélkül megjegyezte.
2010. jún. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%
Nekem max a becézett forma jön be.Italy túl hivatalosnak tűnik nekem.Mondjuk tény, hogy megvárhatnád, amíg meg lesz a kutyu, és valami rá illő nevet is adhatnál neki.
2010. jún. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%

Képzeld el a következőket:


Állsz a parkban, mindenhol, kutyák, emberek, és elkurjantod magad: Italy azonnal gyere ide!

Italy köpöd ki, de rögtön! Italy, mit csinálsz? Fúúúúúj! Nem szabad!


Ha ezek így nem idegenek neked, akkór jó, nekem furán hangzanak. És hát tényleg érdemesebb két szótagos nevet adni, illetve olyat, amit jól tudz hangsúlyozni és kiabálni.


Itááááááliiiiiiiii! Hát nem tudom...

2010. jún. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom... ti nem úgy nevezitek el a kutyátokat, hogy már ismeritek, és ezáltal személyesebb, rá passzoló nevet kerestek neki? Én eddig mindhárom kutyámat így neveztem el, még olyan is volt, akinek a nevén kicsit később faragni kellett, de megérte, mert annyira összepasszoltak :)

Előre sosem tudnám elnevezni a kutyám, ismeretlenül... Főleg nem egy országról, amihez talán (?) semmi köze...

2010. jún. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én is olvastam, hogy a két szótagú neveket ajánlják, de zserintem egy kutya elég okos ahhoz, hogy értelmezze azt a kicsi I-t az elején:D Azért nagyon köszönöm az eddigi kritikákat, így könnyebben mérlegelhetem a döntést.
2010. jún. 21. 09:40
 10/20 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy különleges nevet szeretnék, semmiképpen nem olyat mint a Buksi vagy a Rex :D Érthető nem?
2010. jún. 21. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!