Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bosszúálló kutya lehetett?

Bosszúálló kutya lehetett?

Figyelt kérdés
Sétáltatták a kutyájukat emberek, akiket úgy látásból ismerek. A kutyám meg én kint voltunk, meglátta a kutyám, a kutyát, és ment feléjük ugatva, és hiába hívtam, nem jött vissza. Megálltak, én oda mentem, és vissza hoztam a kutyám, és bezártartam a kerítésen belülre. Közbe beszélgettem velük. Addig a kutyájuk direkt oda sz*rt a ház elé, csak az út túloldalára. Azért, mert mérges lett a kutyűmra, "bosszúból" oda termelt egy jó adag sz*rt? Van ilyen? Egy kutya tud rosszat tenni direkt?
2010. jún. 21. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért kakilt oda, mert megálltak és neki kellett.
2010. jún. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
A kutyának fogalma sincs arról, hogy kakilni csak bizonyos helyekre illik. Így arról sincs fogalma, hogy ez téged bosszanthatott. Tehát nem csinálhatta bosszúból :)
2010. jún. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
a kutyában nincs bosszúvágy, és ő szag alapján kakil.
2010. jún. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes, de az én kutyám is ilyesmiket csinál, de nem hiszem, hogy bosszúból. Például, amikor elmegyünk egy kutya kapuja előtt, direkt lepisili a kerítést.
2010. jún. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem bosszu, csak inger.
2010. jún. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A bosszúállás, bosszúvágy emberi tulajdonság, a kutya ilyennel nem rendelkezik.

A másik kutyának csak kellett, biztos ott volt egy jó kis szag, ami meghozta a kakilási ingert, ott volt, így hát oda csinált. Ha tovább sétálnak, akkor 20 méterrel arrébb kakil, ennyi.

2010. jún. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ma elvittem a kutyám sétálni, és elmentünk a házuk elött, és a kutyámnak csak ott kellett pisilnie... érdekes.
2010. jún. 21. 16:48
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert érzi a másik kutya szagát, a másik kutya ürülékének a szagát, és ott jön rá az inger. Egyébként az izgatottság is kiválthatja, az én kutyám pl, minden egyes alkalommal kakil, mikor kiszáll kocsiból a kutyasuli előtt, akkor is ha előtte már kétszer kakilt a parkban.
2010. nov. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azon kívül amiket már itt többen nagyon jól leírtak, nem mellékes az ösztön, a másik kutya szagának, vizeletének, székletének elnyomására a sajátjukkal - vagyis jelölés. Pl. amikor a kutya dolga végezte után kapar; az se azért van mert húú de jól nevelt és be akarja fedni, hanem azért h így még intenzívebb szagmintát hagyjon ott a területén, és az utána jövőnek eszébe ne jusson felüljelölni azt.

Bosszúvágya meg nincs a kutyáknak.

2010. nov. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem bosszúállás. A Te kutyád pedig azért pisilt oda, mert érezte a másik kutya szagát (esetleg a pisijét ha oda pisilt) és ő felülakarta bírálni.

A kaka meg azért ott történt, mert ott álltak meg neki meg már kellett. Meg a szag alapján. Nekik nem mindegy hova sz*rnak. Ha így lenne és nem keresnék a helyet akkor nem kéne 10 percig a kutyám után menni, hogy végre megtalálhassa a tökéletes helyet. Pedig tök mind1 hova kakál mikor úgy is felszedem...

2010. nov. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!