Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha a kiskutyám...

Mit tegyek ha a kiskutyám földet úr?

Figyelt kérdés
Mindig szinte és többször volt mint például tegnap este is, hogy anyukám locsolta az orrát vízzel mert nem kapott levegőt majdnem megfulladt. Sokszor nem értem fura nagyon és tele ásta már a kertet de ez, hogy az élete is rámehet valami tanácsot adnátok? Máskor meg nekimegy direkt mindennek mintha direkt kockáztatná az életét.

2018. aug. 23. 14:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Látom neked sincs jobb dolgod, mint belekötni másokba. Attól mert valaki foglalkozik a kutyájával, miért lenne nyugdíjas? Szerintem foglalkozz a magad dolgával, mert semmi közöd hozzá, hogy ki mivel tölti el az idejét.
2018. aug. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Én nem ugyanaz vagyok, te szerencsétlen. De lám, munka és minden egyéb teendõd mellett van idõd gyakorin levezetni magad. Bocs, nem tudtam, hogy nyugdíjas vagy. :(
2018. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Valami olyasmi lenne a lényeg, hogy a kutya ás és közben az orrába megy a föld, ettől fulladozik, ezért anyukádnak locsolnia kell az orrát? Bocsi, de tényleg elég kusza módon fejezed ki magad.


Tapasztalatból mondom, hogy a kutyák akkor ásnak, ha levezetni való energiájuk van. Ezen nem kell felkapni a vizet.

Több fárasztást igényel, fizikálisan és szellemileg is.


(Akkor én mit mondjak, hogy ha napi 3 órát sétálok a kutyámmal, emellett minimum 30 perc agyi fárasztás van és legalább 30 perc edzés [agility] , heti 3x kutyasuli, plusz egyszer edzővel agility. Egy aktív sportkutyáról van szó amúgy. És gimnazista diák vagyok, van a kutyám mellett életem, de ő is az életem része, én választottam, így is tervezem a napjaimat. Mielőtt megköveztek, ilyen melegben csak reggel 9 előtt és este 18 óra után kezdek el aktívan dolgozni vele.)

2018. aug. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
2%
Az ébren tölött időd 25% százalékában csak a kutyát sétáltatod. Én ezt nem nevezném kiegyensúlyozott életnek de hát különbözőek vagyunk. De mondom, felőlem ez akár 100% is lehet csak ne akard már bemesélni valakinek hogy ez normális.
2018. aug. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
93%

De, teljesen normális. Ezeket az embereket hívják kutyásnak, és azt gondolom, még te is elismered, hogy jobbak, mint akik kicseszik a kertbe.


Amúgy csak én nem értem a pontozásokat? A 10-es nullán van, a 12-es meg szintén. What?

2018. aug. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ja, igen, az azelőtti válaszom meg 100-on van. Mostmivan? :D
2018. aug. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért talán az a normális, ha valaki a kutyáját elviszi sétálni napi 2x 20 percre? Nem sok ész szorult beléd, nagyon remélem, hogy nincs semmilyen állatod...
2018. aug. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 bollocks ***** válasza:
100%

Kedves 44%

Nem, nem nyugdíjas vagyok, viszont az tény, hogy a kutyázás szempontjából előnyös a rugalmas munkaidőm. Reggel sétálunk másfél órát, délután munka után fél-háromnegyed órát, este ismét másfél órát, hétvégente valamivel többet. A reggeli és esti séta a családdal/barátokkal együtt történik, szóval nekem is kikapcsolódás + szociális esemény meg a kutyáknak is.


ui: a 25% csak úgy jön ki, ha 8 órás alvásidővel számoltál, amennyit egy egészséges felnőtt nem igényel, majd te is megtudod.

2018. aug. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!