Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen helyre meg vehetjuk a...

Ilyen helyre meg vehetjuk a dobermannt?

Figyelt kérdés

Eddig 100 biztosak voltunk hogy jó ötlet, megerősitette ezt több a fajtát tartó személy de most beszéltünk két független gazdival akik le akarnak beszélni. Úgy említik nem jó családi kutya. Amikor fajtát kerestünk a dobermannba egyből beleszerettünk.


Nagytestű, rövidszőrű fajtát keresünk amiben jó a védő ösztön mert szeretnénk majd ezzel komolyabban is foglalkozni. Emellett családikutya lenne, fontos hogy jól szocializálható kutya legyen. Napi 3½-4 óra biztosan lenne rá. Játék, séta sok lesz. Szoktunk menni hétvégente túrázni, szeretnénk vinni magunkkal. Kutyaiskolába fogjuk hordani mert szeretnénk elkerülni a problémákat.



2018. aug. 25. 14:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
42%
nem tudom, 20 év tapasztalattal a hátam mögött beszélek, egy tenyésztős kutyám sem érte meg a 10 évet. Pedig 5 különböző kennelből voltak kutyáim. De a kérdező ugyis venni fog, mert ez tetszik neki. Aztán majd jön a másik baj, hogy nem ért hozzá. Mert pont az hiányzik belőle , ami ehhez a kutyához kell: határozottság
2018. aug. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
vagy csak belőled hiányzik némi ész :)
2018. nov. 28. 21:33
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha nem családi kutya akkor szerintük milyen? Lehet arra gondolnak, hogy nem arra való, hogy kisgyerekek nyúzzák egész nap. Mondjuk szeribntem egyik kutya sem való arra... Vagy hogy egy emberhez kötődik és a többit nem szereti annyira...
2018. dec. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!