Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megevett egy szál...

A kutyám megevett egy szál kolbászt, ugye nem lesz baja?

Figyelt kérdés
Már le volt szedve a héja, csak el kellett mennem teregetni és kint maradt az asztalon. Mire visszaértem nem volt ott, a kutya meg nagyon nyalta a száját, biztos, hogy ő ette meg. Ugye nem lesz baja ennyitől? Egy egész rúd volt. Hívjam föl az állatorvost? Nagy testű, labrador keverék.

2018. szept. 1. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
De! Szalonnává fog változni... Vagy éppenséggel kolbásszá
2018. szept. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Nem lesz baja, de azért legközelebb kenyérrel egye.
2018. szept. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Húha. Remélem nem vegetáriánusnak tartod a kutyád, mint sok ostoba ember divatból...
2018. szept. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Dehogy, de azért egy kolbász elég fűszeres, nem akarom, hogy valami baja legyen tőle. Ezért kérdeztem, nem kéne elviccelni mert aggódom érte...
2018. szept. 1. 12:59
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Ne bántsátok már, örüljünk neki, hogy aggódik a kutyájáért és nem egy tipik buta paraszt, aki odaönt az állatnak minden moslékot, aztán letojja, ha baja lesz tőle.

Kedves kérdező, én megértem az aggodalmad, a kolbász tényleg nagyon fűszeres és zsíros, de jó esetben egy ekkora kutya meg tud birkózni vele.

Tartsd szemmel, ha hányik, fosik, nyáladzik, vagy nem kér enni holnapig, akkor vidd el az állatorvoshoz, de remélhetőleg nem lesz semmi baj.

2018. szept. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%
félelmetes milyen emberek vannak .te felnőtt ember vagy?
2018. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem lesz semmi baja, de azért legközelebb vigyázz, hogy ne történjen ilyen.

Habár a fűszerek kicsinálhatják a gyomrát (azért remélem nem valami pokolian csípős fajta kolbi). Lehet, hogy lesz egy kis hasmenés, vagy őrült legelés, és utána hányás, de ettől komolyabb bajra kevés az esély. Mindenesetre figyeld őt, hátha abba a kevés százalékba esik, aki sokkal érzékenyebb gyomrú, és rosszabbul reagál rá. Akkor viszont irány az orvos.

2018. szept. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!