Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez megvalósítható lenne?

Ez megvalósítható lenne?

Figyelt kérdés

A napokba olvastam ezt a kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__942385-tenyes..


Hogyan lehet rávenni egy tenyésztőt az ilyesmire?

Nem fog bolondnak nézni, hogy mit akarok én ilyen baromsággal?

( persze ismert tenyésztőtől kérdezném akitől már hoztunk el kutyust)

Hogy hozhatnám fel ezt a tenyésztőnek?


2010. jún. 21. 22:59
 1/10 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%
Én pl. idegennek nem adnék így kutyát. Ismerősnek,barátnak igen,ha látok fantáziát a kutyában.
2010. jún. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Akiteki ***** válasza:
100%

Csakis olyannak, aki már bizonyított. Vagy egy másik tenyésztőnek, akinek ismerem a körülményeit és régóta foglalkozik a fajtával.

Vagy olyannak, mint most is, hogy 3 éve vett tőlem egy kutyát és álomgazdija neki, most beleszeretett egy kölyökbe. Azonnal mondtam, hogy ingyen megkaphatja társtulajdonba, csak kiállításra kell őt is hordani.

2010. jún. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Akiteki ***** válasza:
100%

Persze az is kérdés, hogy a tenyésztőnek szüksége van-e erre.

Mi nem tudtuk eldönteni, hogy a legszebb kant vagy a legszebb szukát tartsuk meg. Mindkettő nagy reménységnek néz ki most. Kapóra jött ez a lehetőség.

2010. jún. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Természetesen ha kapnék egy kutyust én is vinném versenyekre!

Hogy bizonyítsak a tenyésztőnek?

Tudom, hogy ez nem 1-ről a 2-re megy.

2010. jún. 21. 23:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen kutyát szeretnél?
2010. jún. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tudod ez nem így megy. Ez ott kezdődik hogy születnie kell egy SZINTE TÖNÉLETES PÉLDÁNYNAK, aki a tenyésztő álmai kutyája csak éppen nem tud már több kutyát otthon tartani. Erre szerinted mennyi az esély? Mert nem fog akármilyen átlag kutyától almot lehozni. Utána jöhet az hogy kinek adja, és honnan veszed hogy pont te leszel az? A kutyának csak egy része az adottság, nagyon nagy része amit egy hozzáértő ember kihoz belőle és az nem csak annyi hogy versenyre viszed. Szóval szerintem nagyon kevés az esély ilyenre. Szerintem te csak azért akarod hogy ne kelljen fizetni a méregdrága kutyáért úgy meg főled nem benned fog megbízni.

Úgy meg nem állíthatsz be hozzá, hogy helo bizonyítani akarok hogfyha egyszer születik egy igéretes példány akkor enyém lehessen ilyen feltétellel...

2010. jún. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Akiteki ***** válasza:

Gondolom tartjátok a kapcsolatot.

Nem tudhatom, eddig hogy volt, csak az én tapasztalataimat tudtam megosztani. Akinek én adok, tényleg álomgazdi. Rendszeresen beszámol a kutya hogylétéről, kapok képeket, ahányszor kértem, elhozta kiállításra, bármi gond van felhív és először engem kérdez meg.

2010. jún. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*K
2010. jún. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

tegnap 23:20 68%-os!

sajnálom, hogy ilyennek hiszel! nem azért szeretnék így kiskutyát,hogy ingyen legyen.

Tartjuk a kapcsolatot, fél éve hoztunk le tőlle 1 kutyust.

2010. jún. 22. 16:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor miért nem veszel mégegyet teljes áron? Ha megvan mindene akkor szülhet neked kiskutyát amikor csak akarod, a saját kenneledben, ahhoz nem kell hogy társtulajdonos kutyád legyen.
2010. jún. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!