Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Károsodik a kutya látása, ha...

Károsodik a kutya látása, ha túl hosszú a szempillája és belelóg folyton a látóterébe?

Figyelt kérdés

Erről lenne szó:


[link]


[link]



2018. szept. 5. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
LOL, ilyet én még nem láttam! :D Ez milyen fajtájú? Én biztosan levágnám neki rövidre.
2018. szept. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Mi az hogy "ez"?? Mit keresel a kutya témakörben, ha egy cocker spánielt nem ismersz meg?


Kérdező, a legtöbb spaninak ilyen hosszúak a pillái, bár még nem láttam lefele hajlót :) Szerintem lehet érdemes lenne levágni neki, ha ennyire belelóg a szemébe.

2018. szept. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Hát a cocker spánielnek egyáltalán nem ilyen a szemöldöke, ezért kérdeztem, hogy milyen fajta (keverék-e)?
2018. szept. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Igen. De ez biztos a pillája, nem lehet, hogy a szőre van odafésülve és levágva????
2018. szept. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Törzskönyve nincs, de gyakorlatilag fajtiszta angol cocker, mindkét szülőjét láttam, akik törzskönyvesek voltak.


Nem, az tényleg a pillája, amikor rövid a szőre mégjobban láttszik :D.

2018. szept. 5. 16:51
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
FajTAtiszta.
2018. szept. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
A kutyakozmetikus nem vágott belőle, amikor nyírta a kutyát? Mert az én kutyámnak (közép schnauzer) is óriási a szempillája, kb 5 cm, és tavaly nyár elején a kozmetikus levágta neki kb 1-1,5 cm-re, mert nem figyelt oda. Idén szóltam neki, de idén is vágott belőle jelentősen, és most már neki sem úgy nő, ahogy eddig, tehát nem oldalra, hanem egy kicsit előre.
2018. szept. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Így tél előtt nem szoktam kozmetikushoz vinni, mondjuk ő nem mondta, hogy baj lenne. Szokott belőle vágni, de nem sokat. Vágok belőle magam egy kicsit akkor.
2018. szept. 5. 17:43
 9/10 anonim ***** válasza:
44%

Károsodik. És borzalmasan zavarja is a kutyát, a kinézetéről már nem is szólva.


Na, lehet lepontozni engem is kancsó! :))

2018. szept. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én nem pontozok le senkit a véleményéért, :D azért írtam ki a kérdést, hogy megtudjam minél több emberét. Lehet sokan azért pontozzák le a többi válaszolót, mert nem képesek leírni, miért nem értenek egyet velük.
2018. szept. 5. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!