Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff télen hogy lehet...

Amstaff télen hogy lehet kint? Most 7 hónapos sokat van kint de este bent alszik az előszobába.

Figyelt kérdés

Télen is bent lehet akár maradhat de nem lesz neki sok 9 óra a lakásban az előszobában. Amúgy rendkívül lusta egy kutya :)

Egész nap fekszik ha sétálunk azt szereti futkározik az udvaron ha dobálom a játékait de inkább csak henyél...


már régóta foglalkoztat a dolog de a vizslás kérdés miatt kérdezem...


2010. jún. 22. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is amstaffom lesz, de ő télen biztosan bent fog aludni, szerintem jobb neki bent, elég rövid szőre van. Ha a tiéd most kibírja bent, akkor is ki fogja bírni. Éjjel úgyis alszik, ha ki szeretne menni, akkor majd jelez. Szerintem hagyd, hadd aludjon bent :)
2010. jún. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Télen úgy lehet kint, ha van egy szigetelt háza. Ha eléggé felfűti magának, és még beleraksz mondjuk egy plédet, nem lehet oylan nagy gond, de biztos ami biztos alapon maradjon bent.
2010. jún. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
napközben gondoltam este az egyértelmű:)
2010. jún. 22. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!