Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mérgezték már meg valaki...

Mérgezték már meg valaki kutyáját? Mik voltak a tünetek?

Figyelt kérdés

Túlélte a kutya? Hogyan mérgezték meg?

Bocsi, ha sértőnek található a kérdés.



2018. szept. 7. 22:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Amúgy csak azért kérdezem, mert az én kutyám véreset hányt, és azt mondta az állatorvos, hogy szerinte mérgezés. Kapott gyógyszert és már jobban van, de nem tudom hogy mérgezhették meg, ha lakásban van és kint nem hagyom hogy bármit is megegyen.
2018. szept. 7. 22:18
 2/8 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, a 4 hónapos kutyánkat amikor betörtek hozzánk. Hányt, reszketett, habzott a szája. Úgy 3-4 napig járt hozzá az orvos, kapott gyógyszereket meg infúziót és szerencsére túlélte. Életemben ritkán voltam olyan boldog, amikor 3 nap után először ette meg a kis darab májkrémet amit a szájába tettem.
2018. szept. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az egyiket igen, kb fél éves törzskönyves kan volt. Reggel hányt kedvetlen volt elvittük dokihoz, néhány oltás és életbe maradt. A következménye az lett hogy nemzőképtelené vált sőt nem is érdekelte a tüzelő szuka. Magaságra kisebb maradt mint a rokonsága és valszeg belsőszerveknél is lett valami a nemiszervein is látszott hogy nem olyan mint kéne. A doki szerint a mérgezés miatt lehet amúgy 12évig élt.
2018. szept. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha használt a gyógyszer, akkor ne filózz azon, mérgezés, vagy sem volt az ok.

Növényt nem rágott meg a lakásban?

2018. szept. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem. Kint ette a füvet a ház előtt. De nehogy már attól legyen baja. Amúgy az éjjel hányt még de az nem volt véres.
2018. szept. 8. 08:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy a fure kerult valami olyan vegyszer, ami nagyon nem tett jot neki (pl.: felmososzer vizet oda kionthettek, permetszer, stb.)


Nekem meg szerencsere sosem mergeztek meg a kutyamat, de ismeroset igen. Habzott a szaja, bagyadt volt, elutasitotta az etelt...

2018. szept. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos. A kutyám 7 hónapos volt. Nem is értem miért mérgezték meg, a légynek se ártott, még csak ugatni se hallottam... De szerencsére túlélte, most 7 évvel később is boldogítja a családot. Igazából nem volt levert, átlagosan viselkedett, azonban elkezdett habozni a szája... A kertben találtunk az egyik fa tövében mérget, szerencsére nem ette meg az összesset. Elvittük orvoshoz. Jó pár napot hoztuk-vittük őt, de szerencsére korán elvittük orvoshoz, így túlélte. Igazából minden okés volt vele, csak a szája habzott.
2018. szept. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendbe is jöttünk. Köszönöm a válaszokat.
2018. szept. 14. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!