Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyet csinálhatnak az újonc...

Ilyet csinálhatnak az újonc kutyák, vagy bemesélem?

Figyelt kérdés

Nagyszüleim faluban élnek és több állatot is tartanak.

Legtöbbet én foglalkozom a kutyákkal. Van egy foxi, aki már 4 éves, kölyökkorában voltak olyan gondok vele,hogy levadászta a szárnyasokat,de hamar megtanítottam,hogy nem szabad.

Nemrég befogadtunk az utcáról egy kis kölyökkutyát. Már két hónapja ittvann, állatorvos szerint nagyon nagy lesz. Próbált barátkozni a foxival de az látszólag harakszik rá.

Ami fura: a minap egy idegen macska volt megdögölve a foxi területén... Mikor elvittem onnan alig akarta engedni. Ma reggelre pedig egy tyúk,azt is védte.


Ha az ő területén voltak ezek, azt gondoljuk hogy ő fogta meg szegényeket...

Viszont pont mostanában voltak ezek,mióta itt a másik kutyus...lehetséges az,hogy az új kutya vadászta le őket,majd odaadta a foxniak'hódolásként'?


2018. szept. 15. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a foxinak megtanítottátok ,hogy nem szabad és eddig nem is csinált ilyet,akkor valószínű hogy a másik kutya volt. De még az is lehet hogy a foxi féltékeny a másik kutyára és ő fogta meg.
2018. szept. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a foxi átb..ott, nem szokott le a gyilkolászásról. Én leginkább ezt gondolom.
2018. szept. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Viszont az is igaz,hogy at új kutyus kergeti, valószínüleg játékból a szárnyasokat.. De miért pont a foxinál lett volna ha az új fogta meg?

Természetesen a sunyik mindig olyankor csinálják,mikor nemvagyunk otthon vagy éjjel...

2018. szept. 15. 09:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy odavitte hozzá és odaadta neki. vagy épp ott felejtette és gondolta hogy majd reggel visszamegy érte. ki tudja mit gondolhat egy kutya .
2018. szept. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!