Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás után mégis...

Ivartalanítás után mégis vemhes lett a kutyám?

Figyelt kérdés
Kérhetek kártérítést?Vagy valamit?

2018. szept. 16. 09:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
:"D hogy?
2018. szept. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak kövér. Mozogj vele többet és vedd viszza a kaját. Vagy álvemhes. Ebben az esetben fordulj állatorvoshoz
2018. szept. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Passz. Gondolom csak elköltötte és azt is rosszul... Jó, hogy kiperkáltunk huszon x ezret, most nevelhetünk fel egy almot.
2018. szept. 16. 09:56
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Doki látta már? Uh-val nézték és valóban vemhes?

Én elvinném ugyanahhoz az orvoshoz, akinél ivartalanítva lett.

2018. szept. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Sürgősen vidd orvoshoz! Ha álvemhes, akkor gennyes méhgyulladást kaphat, ami elviszi.

Egy rendesen ivartalanított kutya nem lesz vemhes!

Ha valami hiba történt(?), vemhes kutyát is lehet ivartalanítani.

2018. szept. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Miből gondolod, hogy vemhes? Tüzelt? Az elkötött petevezeték nem ivartalanítás. Az ivartalanított kutya nem lehet álvemhes.

Vagyis: vagy nincs ivartalanítva a kutya, vagy nem vemhes/álvemhes.


Ha te ivartalanításért fizettél, az oltási könyvbe az orvos bevezette az ivartalanítás tényét és a kutya mégis vemhes, akkor szerintem jogosan követelhetsz kártérítést.

2018. szept. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért a kutya nem a semmiből lesz vemhes. Megelőzi egy tüzelés, ami szemmel látható vérzéssel jár, egy kan felvétel, ami ugye csak akkor lehet, ha vagy van mellette ivaros kan (ebben az esetben látnotok kellett volna, hogy a kan viselkedése elég jellegzetes) vagy elszökött.


Mindenképp vigyétek vissza dokihoz aki ivartalanította és kérjetek egy ultrahangot. Ha tényleg vemhes a szuka, lehet még ivartalanítani így is, csak akkor kipakolnak mindent (ami nem feltétlen hátrány) .

2018. szept. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp vidd vissza az ivartalanítást végző orvoshoz. Mi alapján gondolod hogy vemhes?
2018. szept. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Abból gondolom, hogy ma hajnalban lefialt. Úgy, hogy az elmúlt héten 2x is volt itt állatorvos és mondtam, hogy ennek a kutyának valami baja van. Fel van fújodva, folyton fekszik stb. Megnézte, azt mondta kövér. Hát most itt van 8 kiskutya. Köszi szépen, ki neveli fel őket?

Hívtam az orvost csak hebegett-habogott.

2018. szept. 16. 13:16
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

#9

Szűzanyám!!!

Várd meg a 8 hetes korukat, utána vidd el ehhez az állatorvoshoz és nyomd a kezébe őket!

2018. szept. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!