Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a kennelekről?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

Esetleg közvetlen élmény valamelyik kennellel ezek közül?


2010. jún. 22. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
22%

Semmit!


Ezek csak nevek.Én egy jó hírnevű kennelből vettem szűrt kutyát és mégis dp-s volt.


A tesóm szaporítótól vett féláron,az Övé pedig egészséges!


Ennyi!

2010. jún. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De ha tenyésztőtől veszel kutyát, akkor van szerződés, ha megbetegedne. Ha meg szaporítótól akkor nincs. Gratulálok, hogy a szaporítókat támogatod! Legalább még több kutya fog az utcára kerülni..

És én sem biztos, hogy majd tenyésztőtől veszek kutyát, inkább elnézek a menhelyre...

Csak kíváncsi vagyok, hogy mások mit gondolnak róluk.

Ennyi.

2010. jún. 22. 20:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem értek egyet az első hozzászólóval. Bár nekem nem ilyen fajta kutyusom van, de Tenyésztőtől vettem, nagyon jó kennelből s nem bántam meg még akkor sem ha nem volt olcsó. Szóval én a Tenyésztőt ajánlom 8kivéve ha nem menhelyről hozol egy kutyust) s nem a szaporítót. Egyébként nekem a linkjeid közül az első a legszimpatikusabb.
2010. jún. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem mind a 3 honlap nagyon szimpatikus, az első kettő elég hasonló, igényes, a harmadikba csak az nem tetszett, hogy hírdetésekkel van tele az oldal, azt kicsit komolytalannak tartom. De összességében mindegyik elég meggyőző volt, szépek a kutyáik, szimpatikus dolgok vannak az oldalakon.
2010. jún. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ezek közül a Kiddy's Hope kennelből választanék, nekem az a legszimpatikusabb. De ha ezeken kívül szóba jöhet még más golden kennel, akkor a Sunnyfield's-et ajánlom. Gyönyörű, jól nevelt, külföldről behozott kutyáik vannak, akik kiállításon és munkában is jól szerepelnek. Szinte mindig külföldi kannal fedeztet és az almok nagyon jó minőségűek. [link]
2010. jún. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én szerencsére nem látom egyik oldalon sem a reklámokat, mert a böngészőmön le lehet őket tiltani. :D Egyébként nekem is az első a legszimpatikusabb, és van bloguk is, ahova mindig szoktak feltenni képeket. :)

Utolsónak: majd gondolkodom azon a kennelen is, mert gyönyörű kutyáik vannak!

2010. jún. 23. 09:56
 7/7 anonim ***** válasza:
44%

Nekem mindhárom szimpatikus első ránézésre(kutyákat néztem).

Nekem amúgy a Famous Family a kedvencem. pozitív hogy mindháromban legalább kicsit szerepel a dummy-munka, goldennel ezt a tenyésztőknek minimum kipórbálni mindegyik kutyával köteleséége.

Kérlek értékeld a választ!

2010. jún. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!