Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik oldalról érdemes...

Melyik oldalról érdemes kutyatápot rendelni?

Figyelt kérdés
Ami a táp illetve a szállítás díjában is a legkedvezőbb.
2018. szept. 20. 06:53
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Fogalmunk sincs milyen tápot akarsz, akkor honnan tudhatnánk, hogy az hol a legolcsóbb?

Nézegesd az ABC-ZOO-t, Zooplust és számold ki melyiknél jönnél ki a legolcsóbban.

Nekem ezzel a két webshoppal van tapasztalatom, eddig semmi probléma nem volt velük.

A zooplusnál a szállítási idő hosszabb, az ABC-ZOO jóval gyorsabban szállít és itt néhány termék iszonyat jó áron van.

2018. szept. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
én a falatozoo-ról szoktam rendelni, elég gyorsak.
2018. szept. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig a petissimoról rendelek, nem csak tápot, miden van ott, amire szükség van. Van, hogy akár másnapra hozzák is. :)
2018. szept. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is a Falatozoo-t ajánlom. Első rendelésre adnak 10% kedvezményt és árgaranciájuk is van (ha más, magyar cégnél olcsóbb, akkor ők is annyiért adják)

Hétfőn rendeltem 2*15 kg Brit premium by naturet, tegnap meg is hozták. 19000 Ft volt.

Igaz, hogy nem minden tápot árulnak, de lehet, hogy van pont az, amit keresel. Egy próbát megér!

2018. szept. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!