Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatáp segítség!? Hol...

Kutyatáp segítség!? Hol érdemes venni/rendelni minőségi kutyatápot?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam etetéssel kapcsolatos dolgokat, úgy láttam sokat válasszák az ilyen tápokat, úgy hogy remélem tudtok segíteni nekem.

Szeretném a kutyámat minőségi táppal is etetni, értem ez alatt az Orijen, Hill's , Dog Cow (ezek szimpik eddig)tápokat, vagy a hozzájuk hasonlókat. Mivel eddig még nem vettem, nem tudom,hogy hol érdemesebb venni, boltban, vagy interneten rendelni. Nézelődtem már a neten,de mivel nem nagyon van összehasonlítási alapom,ezért nem tudom mi "éri meg", és mi az ami már drága.

Ti mennyiért veszitek az ilyen márkájú tápokat? Hol vásároljátok meg, vagy honnan rendelitek?Mennyit vesztek egyszerre?

Szeretnék tisztán látni=)

Esetleg tudnátok valamit ajánlani is?

Előre is köszi


2010. nov. 6. 12:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
van külön nem tudom hol laksz de biztos van külön kutyabolt ott vehetsz tápot még kimérve is itt ígyvan nálunk de aztán ott nem tudom. olvastam h nem szabad adni a kutyának Chappi-t és Darlingot és meg is tudom érteni mert nekünk 1 évvel ezelőtt lassan vettünk valamelyikből kutyámnak tápot és penészes volt még jó h észrevettük és vissza is vittük ennyi erővel fel is jelenthettük vna őket úgy hogy AMIT FELSOROLTAM NE VEGYÉL ILYET KUTYÁIDNAK amúgy 2000-4000 között vesszük mi a tápot.
2010. nov. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

amit tudnék ajánlani : Pedigree

Brunos

Friskeis

ezekből táp,konzerv,tasak minden jó(:

2010. nov. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Dorkának:ez mind gagyi,csupa gabona és színezőanyag,ezért kerülnek ennyibe.

Eleve alap,hogy az a táp,amiben színezett tápszemek vannak,nem jó.

2010. nov. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

hát nem mert ez jó meg még a kutyaszakértők is mondták

aztán akkor vegyél chappit meg a másikat na az a rossz...

2010. nov. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
akkor mondj te is valamit ami JÓ TÁP.
2010. nov. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

Milyen "kutyaszakértők"mondták?Elég megnézni az összetételüket.

Az a jó táp,ami nem gabonából áll főleg(az összetevők felsorolásában nem első a gabona),nem tartalmaz mesterséges sznező,ízesítő vagy tartósítószert,nincs benne szemét("melléktermék"becenéven szerepel a tápokban,legalábbis az igénytelenebbekben)stb.

Egyébként itt egy oldal,megtalálod a tápokat az Indexben:

[link]

Na itt igazi hozzáértők minősítik a tápokata Pedigreepl.a leggyengébb minősítést kapta,mert nincs annál gyengébb kategória,le is van írva,miért.

2010. nov. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Csak hogy valaki a kérdésre is válaszoljon:

jobban megéri ha internetről nagy kiszerelésben veszel, olcsóbban kijön. Én a tapfutar.hu ról rendelek, de érdemes körülnézni több webáruházban is. (allati-fincsi, petnet, allati.com)

2010. nov. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

itt nem veszekedni kell.-.-'



szerintem kérdezz kutyaszakértőt neten,bárhol

az lesz a legjobb vagy kutyadokinál is megkérdezhete mert biztos tudja.:D

2010. nov. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
ITT : [link]
2010. nov. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Az első körben felsorolt tápok szerintem nem minőségiek, mondjuk nem csak szerintem, mert ez bizonyított,de mindegy... A chappinél a friskies sem különb, csak nézd meg az összetételét.

Én a felsorolt tápok közül szeretnék venni, mert azok összetétele nem kutyvalék.


Köszi a tippeket, a tápfutárt megnéztem, elég kedvező áraik vannak, főleg az ,hogy 15ezer felett ingyen elhozzák=) Meg néztem 15 kg-s tápokat amikhez ajándékok is járnak...hm

Esetleg tudnátok segíteni még abban,hogy hogy történik a vásárlás a regisztráció után? Mikor kell fizetni....

2010. nov. 6. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!