Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1,5 éves és 5 éves pitbull...

Kovács Lara1022 kérdése:

1,5 éves és 5 éves pitbull kutyusnak milyen minőségi tápot ajánlotok? Sajnos most lettek csirke allergiásak, a fiatalabb kislány pedig még polenallergiás is, úgyhogy nem egyszerű!

Figyelt kérdés
2018. szept. 20. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Én Brit premiummal etetem a pitem, szereti, és jó is neki. Bár ő már seniort eszik.

Van belőle hipoallergén is.

2018. szept. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz egy kg-ra?
2018. szept. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát,,,,nemtudom mennyit szánok rá,mert a fiam kutyusai,én vigyázok rá 3 hónapig amíg külföldi melója van,de ahogy látom ezek baromi drágák:-(
2018. szept. 20. 13:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Brit Care
2018. szept. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mennyi ideig elég egy 12kg os táp egy felnőtt pit.-nek??
2018. szept. 20. 14:22
 6/8 anonim ***** válasza:
A fiadnál mit ettek? Te döntöd el, milyen tápot egyenek, nem a fiad adott "használati utasítást" a kutyáihoz?
2018. szept. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
most jött ki az allergia a kutyusoknál.
2018. szept. 20. 14:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Lukullus:

[link]

Ez a fajta csirkementes, hidegen sajtolt táp, viszonylag magas hústartalommal. Nagy kiszerelésben 1000ft körül mozog kilója.


Markus-Mühle:

[link]

Egy kicsivel kevesebb hús van benne, de szintén csirkementes, hidegen sajtolt. Ugyanúgy 1000 ft körül van kilója.


Ha meg hajlandó vagy rászánni kilójára plusz 200-300 ftot, akkor mérföldekkel jobb tápot tudsz venni. Csak pár példa:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ebből ki tudod választani ami a pénztárcádhoz a legjobban illik. Viszont a kutyák érdekeit szem előtt tartva, nem a legolcsóbbat kellene megvenni.

Minél kevesebb gabona, lehetőleg semmi, sok hús...

2018. szept. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!