Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kölyök tacskónak, mennyire...

A kölyök tacskónak, mennyire hosszúak a lábai a testéhez képest?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam egy tacskót. Most 8 hetes. Kicsit kételkedünk abban, hogy tacskó, mert eléggé hosszúak a lábai. Ez normális? Később "utoléri" a teste?


A feje és a tartása is tacskós, csak a hosszú lábaival van "gond".


Persze így is nagyon szeretjük és fogjuk is, csak érdekel, átvertek-e.


2010. jún. 22. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem van 2 fajtiszta tacsim. Akkor tudok segíteni ha raksz, vagy küldessz róla képet. :)
2010. jún. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2010. jún. 23. 11:11
 3/7 anonim válasza:
ez szerintem tuti nem tacskó azoknak egész apró lábuk van de azért ekkora nem hinném szerintem keverék vagy valmi más fajta kutyi lehet de minden esetre nagyon édes :)
2010. jún. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben. : D Köszönöm. : )
2010. jún. 23. 12:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát, ez a kiskutya nem tacskó, átvertek téged.

A menhelyen, ahol önkénteskedek, van 2 tacskó bébi. 8 hetesen teljesen máshogy néztek ki, a lábukon is látszódott a jellegzetes, tacskós görbeség.

2010. jún. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszíró vagyok. Nem tacsik az tuti. Szerintem tacsi meg még valami keverék. Írd be Google-ba, hogy "tacskó" ott is láthatpd, hogy teljesen mások. Amúgy nagyon cuki ez a kutyi is és nembaj ,hogy nem fajtiszta. :)

Sok sikert a neveléshez.

2010. jún. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Végülis nem baj, hogy nem tacskó, így is nagyon szeretjük. =)

2010. jún. 25. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!