Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szőrtüsző atka fertőzés...

Szőrtüsző atka fertőzés tacskónál, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Szőrtüsző atka fertőzés a tacskómnál ! Előbb allergiára gyanakodtunk, majd az állatorvos szerint : atkafertőzés . Felírta , amit tudott , kezdem a kezelést , de van e valaki aki a kutyáját rendbe hozta , sikeresen meggyógyította? Hogyan , mivel ?
2018. szept. 24. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezeld azzal amit a doki felírt ės úgy ahogy javasolta. Javulni fog. Ha nem, visszaviszed a kutyát vizsgálatra.
2018. szept. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ . Kihívtam az orvost , de tartok tőle , hogy makacs az állapot . A "vidd " vissza , nem könnyű, mert én nem tudok járni , a kihívása meg a dokinak + rengetegbe kerül .Marad a remény meg a türelem.
2018. szept. 24. 15:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy segítséget kérni, elvinni a kutyát, vagy de, igenis kihívni az állatorvost.

A szőrtüsző, vagy demodex elszaporodása nen fertőzés. Természetes állapotban is ugyanuúgy ottvannak a kutyán, a számuk nem mindegy. Ha elszaporodnak az a rossz immunrendszer következménye, azt is kezelni kell, nem csak a demodexet. Ha nem javul érdemes másik orvost keresni.



(Befogadott kutyám volt demodexes és ennek folyományaként staphylococcusos is.)

2018. szept. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Folyamatosan jön az állatorvos , amikor kell , el van látva jól mind a két kutyám Szerintem az ivartalanítási műtét után gyengült az immunrendszere , mert addig semmi baj , azóta jelentkezett ez a gond ! Az én kötelességemet tudom, de keresem a más tapasztalatát .
2018. szept. 27. 01:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!