Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Skyron aussie kennel?

Skyron aussie kennel?

Figyelt kérdés
A Skyron Australian Shepherd kennelnél mennyibe kerül egy kan kiskutya? Tudom, fel lehet hívni a tenyésztőt, de nem szeretném zavarni mert nagyon nem komoly vásárló vagyok. Ebben az évben még biztos nem lesz kutyám, csak szeretném tudni hogy kb mennyi az ára, mert ha a csillagos égig felmegy az ár akkor nem is kezdek el tervezni ilyen kutyust.

#kennel #Aussie #ausztrál juhász #Skyron #australian shepherd
2018. szept. 25. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Aussie 200-300 ezer ft körül mozog.


Kennelben úgy is várólista is lehet. Meg lehet csak jövő nyárra terveznek almot, addig meg össze lehet gyűjtögetni a pénzt ha úgy van.


Hobbira egy fog,színhibás kutyát adhatnak vmivel olcsóbben,mondjuk 130-180 ezer ft környékén,de ez sok mindentől függ,mert ha az alomban nincs küllem hibás kölyök,nem valószínű,hogy hobbi áron eladják.

2018. szept. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. szept. 25. 16:45
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Mi a cél vele? Szerintem border collie-val jobban jársz, nagyobb az állomány, több vérvonal is van. Olcsóbban is kaphatsz törzskönyves bordert. Az aussie a pénzesek kiállítási plüss kutyája.
2018. szept. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Csak hobbi célra, semmi kiállításra vagy ilyesmire nem mennék vele. Igazából annyi, hogy merle (mindegy hogy red vagy blue) színűt szeretnék, borderből pedig standard fekete-fehéret látni leggyakrabban, így nem tudom mennyire nehéz találni más színűt.

Egyébként az sem lenne fontos hogy fajtatiszta legyen, egy ‘hibás’, fajta jellegűvel is tökéletesen meglennék, ami úgy néz ki mint egy aussie vagy egy border. Nekem valahogy sosem volt fontos hogy fajtatiszta kutyám legyen, csak sajnos nem találtam a fent említett színekben fajta jellegű kutyust.

De a kérdésedre válaszolva tökéletes lenne border is.

2018. szept. 25. 19:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Wendigo's Wind kennel. Érdemes jó tenyésztőtől venni. Egészségesek és hosszú ideig élnek. Az igénytelen szaporítók képesek két merle színűt is egymásra ereszteni, abból meg csupa beteges, de legalább extrém foltos kiskutyák lesznek. Én is a polcra raktam a törzskönyvet, elfér ott. Állatorvoshoz csak oltásra kell vinni a kutyát. Megbízható, okos, jó idegrendszerű.
2018. szept. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2018. szept. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem vennék innen kutyét (Skyron). Nagyon nagy eséllyel lesz valami gond vele, mert olyan kutyákat hagynak benn a tenyésztésben, akiket nem lenne szabad. Legalábbis felelős tenyésztő nem tenné.
2019. dec. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!