Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek kerti kutyája van, de...

Akinek kerti kutyája van, de beengedi a házba is, és a kutya nem szeret bent lenni, az nem fél attól, hogy a kutyája nem is szereti?

Figyelt kérdés
Több kérdésnél olvasom, hogy bemehetne a kutya a házba, de nem akar, ha mégis bemegy akkor pedig pár perc után kikéretszkedik. Ezek a gazdik nem félnek, hogy a kutya nem is igazán szereti őket? :D Az én kutyám pl velem szeret lenni, ha kint vagyok ő is, ha a házban akkor bejön. Akinek meg folyton kivágyik a kutyája, annál félő, hogy letojja a gazdit... egy normális kutya nem a család mellett szeretne lenni?
2018. szept. 26. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Ez hülyeség, ha a kutya megszokja, hogy nem mehet be, akkor nem megy be..neki az a komfortos, ha kint lehet.

A kinti-benti tartású (mint az enyém) vagy azért nyafog, hogy bejöhessen vagy azért, hogy kiengedjem. Tök 8 neki, hogy te éppen hol vagy.

A kutya szereti a gazdáját, kötődik hozzá, de nem érzi, hogy a s.ggébe kell, hogy legyen (kivéve a terelőkutyák és a kölyökkutyák)

2018. szept. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Nem félek :) Szeret, és kint mindig jön oda hozzám és folyton a sarkamban van. De ő nem szeret bent lenni. Meg is értem. Neki az a jó, ha futkározhat, szaladgálhat kötetlenül, a ház neki nem elég tér. Bent lefekszik és pihen, alszik.

Mint ahogy a cicák is imádnak szaladgálni, vadászni. Csak szobában sose tartanék cicát. Ő is egyébként aludni szeret bent.

2018. szept. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Hát,nekem terelőkutyám van (9 éves mudi kan), de utál benn lenni. Akkora szőre van,melege van bent,és különben is,dolga van kint. Kb ezt látom rajta. Kiskorában sokat volt benn. Tud is benn viselkedni. De nem jön már be a házba. Én meg nem erőltetem.

Én hagyom,hogy ott legyen,ahol neki jó.

2018. szept. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
És nem félek,hogy nem szeret. Ez mekkora hülyeség már... Látnád,hogy néz rám,hogy bújik,összenyal,adja a pacsikat,játékot,bunyót kezdeményez...Imád engem is,és a férjemet is. :))
2018. szept. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A mudi híresen gazdacentrikus kutya, érdekes, hogy nem akar a családdal lenni... a dolga van kint azt jelenti, hogy mindent feleslegesen megugat, idegesítve a szomszédokat?
2018. szept. 29. 14:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül ugatni megy. Nézelődik,fülel,stb. Nem mindig ugat.


Nem azért nem jön be,mert utál velünk lenni. Sőt!

Azért nem jön be,mert nem szeret lakásban lenni.


Szerintem ebben semmi érthetetlen nincsen.


Kérdező,van kutyád,

2018. szept. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elnézést,nem vesszőt akartam,hanem kérdőjelet a végére!
2018. szept. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha elolvasod a kérdés leírását máris kiderül van-e kutyám.
2018. szept. 29. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!