Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik szuka kutyát választottak...

Akik szuka kutyát választottak, miért? Akik kan kutyát miért? És ti férfiak vagy nők vagytok?

Figyelt kérdés
2018. szept. 27. 06:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nő vagyok. Csak kanjaim voltak eddig,és maradok is a kanoknál. Szimpibb a viselkedésük. A szuka nagyon lànyos nekem.
2018. szept. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

gyerekként kaptam mindkét kutyámat, az első kan lett, tipikus falusi hozzáállás miatt(véletlen sem fog kiskutyákat ideszülni), de szerencsére ez a hozzáállás a kutyatartás többi részén nem mutatkozott meg, elkezdtünk sportolni, versenyezni és eléggé aggresszív volt más kanokkal, sokat kellett ezzel a problémával foglalkozni, mire majdnem eltűnt. A kövi kuty épp ezért lett szuka és valóban nincsenek vele ilyen jellegű aggresszió beli problémák(utóbb megtudtam, hogy néhány szukánál is előfordul, de szerencsére mi nem választottunk pont bele :) )

21/l

2018. szept. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mivel hobbitartó vagyok, mindenképp ivartalanítottam volna, ezért nem számított a neme. Kölcsönös szimpátia alapján választottam egy szukát, és egy percig nem bántam meg. Valószínűleg ha kan lenne is ugyanígy gondolnám. Később ugyanígy tervezek választani, mivel a neme számomra nem annyira fontos. Nő vagyok.
2018. szept. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!