Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti el tudnátok 15 milliót...

Ti el tudnátok 15 milliót költeni a kutyátokra?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy valami nyereményjátékban részt vettem. Nyertem. Az volt a feltétel, hogy első sorban adnak 15 milliót csak a nyertes kutyájának! Amint elköltötte a gazdi a saját kutyájára/kutyáira, és benyújtotta a számlát, akkor a gazdi kap még 100 milliót, amit magára költhet.

Nekem álmomban az volt az első kérdésem, hogy adományozni szabad e. Nem lehet! Csak a saját kutyádra költheted! Családban lévő más kutyáknak sem adhatsz semmit belőle. És csak olyan dolgokat lehet venni belőle, ami a kutyának hasznos, és csak ő tudja használni. Korlátlan időd van elkölteni, és ha sikerült az összes bizonylattal együtt, amit le kell adni, utána megkapod a 100 milliót, amiből már azt veszel, amit akarsz.


Ti mire költenétek 15 milliót? Mi mindent vennétek?


Ezen gondolkozom egésznap mi mindent vennék, és milyet. Úgy gondolom a kutyáimnak mindene megvan ígyis :) De muszáj elkölteni, mert csak utána járna a gazdi 100 milliója :)


Bocsánat, ha nem tanácskérés meg ilyesmi a kérdés, de egyszerűen érdekel :)


2018. szept. 28. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Különgéppel hozatod neki Argentínából a marhahúst, hipp-hopp meg is vagy.
2018. szept. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, hát, nem tudom mennyire lehetne, de vennék egy nagy házat, nagy udvarral, ahol csinálnék egy jól berendezett kennelt, építenék egy kozmetikai helységet ahol őt tudnám gondozni, a legjobb samponokkal, ápolókkal. Orvosi költségre is mehetne a korlátlan idő alatt, az is neki menne, drága étrend kiegészítők, kaják...

De 15 millióból vehetsz egy tonna labdát, kutyajátékot, azt is csak ő tudja használni.

2018. szept. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

Simán több 100 milliót. Egy 50 férőhelyes menhely + annak fenntartása, legdrágább kutyafelszerelések. Nemrég láttam szuper egészséges, ellenálló KIS fekehelyet 60 ezerért. Magyarország. Szóval hamar meglenne. Plusz nekem most egy 2 hós, egy egy és egy másfél éves kutyám van. Minddel sportolni szeretnék, ennyi pénzből kialakítanék itthonra egy sportpályát 🤔


Persze más kérdés hogy ha most kapnék/nyernék 100 milliót azt a kutyára költeném-e. Természetesen nem. Legalábbis csak töredékét. De a kérdés most csak a kutyára vonatkozott

2018. szept. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Hát így elsőre jól hangzik, de jobban belegondolva ez irtó sok pénz. Persze millió meg egy dolog van, amit akarok a kutyának venni, de ha ezeket összeadogatom, még egymillió sincs.

Mindenesetre tuti vennék egy csomó nyakörv-póráz szettet, különféle színűeket, néhány kutyaruhát (pulóvert, kabátot, overált) , kutyaágyat, szobakennelt, rengeteg játékot és egyéb ilyen dolgokat.

Plusz én mindenképp csináltatnék a kertbe egy kutyamedencét, és játszóteret. Ja, és egy profi agility pályát, privát használatra, ahol rendesen tudunk edzeni.

Meg ha ilyet lehetne, akkor ugye kutyás programokra költenék, járnánk egy csomó programra.

2018. szept. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Hát így elsőre jól hangzik, de jobban belegondolva ez irtó sok pénz."


Jobban belegondolva ez nem is annyira sok pénz. 15 milkából medencét építenék, agility pályát a kertünkbe és hasonlók. Máris elfogyott a pénz. :)

2018. szept. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Haha, bérelnék egy kétszemélyes magángépet Hawaii-ra, egy évre, teljes ellátásra :D


Ez egy naaagy séta a kutyának :)

2018. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Gyémántberakásos 24 karátos arany kutyatál, rubinkövekkel kirakott nyakörv, és pikk-pakk megvagyunk! ;)

Ami viszont értelmes is:

kivizsgáltatnám a létező összes betegségre.

Ezerféle allergiateszt, diszpláziaszűrés, teljes vérkép, általános és teljeskörű állapotfelmérés, fog-szem-fülvizsgálat, bélsár -és vizelet mintavétel, meg ki tudja, mi még.

Persze az ország legjobb klinikájára mennénk vagy akár külföldre, ahol még több a lehetőség (és még magasabbak az árak)...

Ezenkívül több százezres, fűthető kutyaház, medence vagy kis tavacska klassz lenne nekünk is, új szállítóbox a kocsiba és elvinném valami elegáns kozmetikába, annak ellenére is, hogy ezt nem indokolja a szőrminősége és hossza.

Szerintem az etetésbe nemigen nyúlnék bele, talán csak abba, hogy minőségibb, drágább porcerősítőt kapna. A táppal elégedettek vagyunk, nem biztos, hogy átváltanánk másra a Brit care-ről -talán csak a barf-ra. Azzal meg lehetne nyomni a költségeket, ha ahogy az első írta, luxus húsokat hozatnék neki.

Ha napokon belül nem is, szerintem pár hónap alatt felélnénk az összeget. Ha bárki kételkedne a kijelentésemben, ugyanitt elfogadunk 15 milliót fenntartások nélkül, hogy kipróbálhassuk magunkat! ;)

2018. szept. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Látom nem tetszik a népnek a nem csak eszetlenül szórnám a pénzt :D #3
2018. szept. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Veszel neki 6-6 millióért játszótársakat a fennmaradó 3 milliót meg csak-csak el tudod költeni valahogy, rájuk.
2018. okt. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
50%
Luxuskutyaház, meg gyémánttal kirakott dolgok neki, stb. egész gyorsan el lehet azt költeni
2018. okt. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!