Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Inkább Michael Jackson rajongó...

Inkább Michael Jackson rajongóktól kérdezném; hogy nevezzem a kölyköket?

Figyelt kérdés
Szóval szerintetek nagyon necces lenne Jacko-nak hívni az egyiket? :$ Tudom, hogy mit jelent, meg sz'tem nálam nagyobb rajongó kevés van, de érdekelne, h mennyire néznének hülyének, ha így hívnám a kutyám egyik kölykét. Csak ideiglenesen, mert elajándékozom őket. Am. rottweilerek. :D
2010. jún. 23. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
bnőm kutyáját is úgy neveztük el, pedig nem vagyunk rajongók.:D am miért néznének hülyének?:D a saját kutyád, olyan nevet adsz neki, ami neked is tetszik..
2010. jún. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szerintem jó ötlet :)

Én is nagy rajongója vagyok:)

2010. jún. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legyen inkabb Blanket.
2010. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. :D utolsó: ez tetszik xD
2010. jún. 23. 14:56
 5/6 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy jó ötlet őket elnevezni. Hiszen ha elajándékozod őket, úgyis más nevet fognak kapni, és ezzel összezavarod őket. (Tenyészetben ezt úgy szokták megoldani, hogy színes szalagokat kötnek rájuk, és akkor zöld, piros, stb. :D) Persze attól függ: hány hetesen, hónaposan lesz új gazdijuk?
2010. jún. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

még nem születtek meg, az anyjuk is fiatal, és 2 hónapos kortól szokták elválasztani.

elsőnek: azért néznének hülyének, mert pl. kiabálok az utcán, hogy: "Jacko, gyere ide!" na, ez milyen már! :S xD

2010. jún. 24. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!