Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért akar valaki keverék...

Miért akar valaki keverék kölyköket?

Figyelt kérdés
Van egy kutyusom még kiskorukban nem kellett senkinek így úgy gondoltam örökbefogadóm! Nagyon helyes kutya palotapincsi és tacskó keverék! És a ma délután sétáltattam és velem szembe jött egy hölgy aki megkérdezte milyen helyes kutya és nagyon szép! Megkérdezte milyen fajta mennyi idős?! Én megmondtam, majd erre meg, hogy ő megvenné most tőlem mert neki nagyon tetszik, és hogy kellene neki! Én meg mondtam nem eladó! Erre ő azt mondta hogy neki is van egy palotapincsi kutyája és ő is bepároztatja egy tacskóval hogy neki is legyen egy ilyen kutyája! Ez felháborító! Mit lehet tenni szerintem semmit. sajnos.
2011. júl. 13. 19:58
1 2
 1/19 anonim válasza:
14%
"Erre ő azt mondta hogy neki is van egy palotapincsi kutyája és ő is bepároztatja egy tacskóval hogy neki is legyen egy ilyen kutyája! Ez felháborító! Mit lehet tenni szerintem semmit. sajnos." Mi ezen a felháborító? Komolyan mondom nem értelek.
2011. júl. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Én a keverék kutyákat jobban szeretem.:D Mellesleg ebben semmi felháborító nincs szerintem. Szóval ne is akarj ez ellen tenni...
2011. júl. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
18%
Én a helyedben feljelenteném a hölgyet!
2011. júl. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Miért akar valaki keverék kölyköket hogy ők is a menhelyen kössenek ki? Mennyi az esélye ha ő bepároztatja olyan kutyát kap amilyen pont az enyém, hányszor kell pároztatnia hogy ugyan ilyen legyen kicsi az esély rá! És a többi kiskutya akik nem fognák rá hasonlítani mi lesz velük ők mennek az utcára, vagy a menhelyre? Így is tele van a menhely keverék kölykökkel miért kell még többet gyártani?!!
2011. júl. 13. 20:06
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog neki összejönni :)

A keverék kutyáknál annyi kombináció lehet hogy szinte lehetetlen ugyanolyan kinézetű kiskutyákat összehozni különböző almoknál....

2011. júl. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak meg nem kell bemásolni vissza amit írtam mert köszönöm tudom, én írtam ki a kérdést!!
2011. júl. 13. 20:07
 7/19 A kérdező kommentje:
Én is szeretem a keverék kutyákat semmi bajom vele nekem is keverékem van csak éppen nem kellett ő sem senkinek és azért fogattam be 3 testvérével együtt kiket 5 hetesen raktak ki köldöksérvesen és férgesen és hagy ne soroljam!
2011. júl. 13. 20:10
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel túl sokat nem tudsz kezdeni. Talán mond el neki, ha találkoztok, hogy elég kicsi az esélye annak, hogy pont olyen kutyája szülessen, meg amit nagyon szépen leírtál itt is (ott kellett volna elmondani), hogy rengeteg kutya van így is menhelyen. Akár elmehetne oda is, esélyes hogy találna hasonlót.

Drukkolok hátha nem sikerül neki olyan tacskót találnia, aki befedezné a pincsit.

2011. júl. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
Ne törődj vele. Mondd, hogy se nem eladó a kutyád, se nem akarod pároztatni. Ha meg szeretne kiskutyát menjen el egy menhelyre és fogadjon örökbe, biztos talál hasonlót.
2011. júl. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Jártam már így én is. Sárga színű keverék szukám van, és egy vendég meg akarta venni, mert neki is épp így néz ki a kutyája (kan), és kellett volna neki szaporításra. Az enyémnek 6 testvére volt, csak ő lett ilyen színű. Nagy esély lett volna hasonló kutyákra :-) Elmondtam, hogy már rég ivartalanítva van, így már nem is kellett neki :)Nem mintha adtam volna...
2011. júl. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!