Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámat tegnap műtötték....

A kutyámat tegnap műtötték. Sokat pihen, de sokat remeg. Mintha fázna. Miért?

Figyelt kérdés
Daganatot távolítottak el az emlőjéről. Kap gyógyszert is most, annak a mellékhatása lehet a remegés? Vagy ez természetes műtét után? Nem fázik szerintem, bent van a lakásban. A két hátsólába remeg leginkább és a marján a bőr.

2018. szept. 29. 18:09
 1/9 anonim válasza:
Bódítva volt?Mert elképzelhető,hogy annak a hatása.
2018. szept. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én macskám ivartalanítás után is remegett.
2018. szept. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, bódítva is volt
2018. szept. 29. 18:26
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Nem lázas?

Meg kellene mérned és ha igen, akkor fel kellene hívni egy állatkórházat, hogy a jelenleg szedett gyógyszere mellé milyen lázcsillapítót adhatsz.

2018. szept. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fájdalma lehet még, ilyen frissen a műtét után. Fájdalomcsillapítót kap?
2018. szept. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Manciii válasza:

Melegen kell tartani, takargasd be mindenkèppen.

Ivartalanítás után is azért remegett az előttem válaszoló kis állata mert fázott.

2018. szept. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Takard be, szüksége van rá.
2018. szept. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az altató miatt és a fájdalom, ijedtség miatt is lehet. Mikor megy ki az altató hatása, szoktak remegni az állatok. Embernél még nem láttam. Meg szegénynek a szervezete is dolgozik most ezerrel. A károsult részek helyreállítására nyomja most a sok energiát, nem a testhőmérséklet szintentartására.
2018. szept. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Az altatószert nézd sak meg, mit kapott! Kvázi kábítoszert. Remegés lehet azért mert flashel, (hiszen be van tépve) és ez számára életidegen állapot, tehát csak az alap dolgok működnek, a túlélésért.
2018. szept. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!