Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kis termetű kutya miért támad...

Kis termetű kutya miért támad durva agresszíven a lerakott takarójáért? (azt hiszi el akarjuk venni) kajában is előfordul ilyesmi de nem mindennél, konzervét nem félti, de egy csontot pl. annál inkább ugyanúgy ehhez

Figyelt kérdés
2018. okt. 5. 21:06
 1/6 A kérdező kommentje:
néha a kertben ahol érintkezik egy nádkerítésen át a szomszéd öregebb kutyájával, sokszor odahordja és ott hagyja a játékait, ez is érdekelne hogy miért lehet
2018. okt. 5. 21:09
 2/6 anonim ***** válasza:
20%

Megválaszoltad. Azt hiszi el akarod venni.

Én imádom a kutyám, ő is engem, de ha az ágyában odanyúlnék a csontjàhoz, megkap. Szerintem ez amolyan vadász/túlélési ösztön.

2018. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Na itt kezdődnek a nagy bajok.

A kutyatartás legelső és legfontosabb szabálya: Ami az övé az az enyém is, de ami az enyém az nem az övé.

Egy jól nevelt kutya bármikor hagyná, hogy akár, a játékaihoz, akár az ételéhez hozzányúljunk. Ha ez nincs meg nálatok, ott a tekintéllyel van gond.

Nincs meg a kutyában a tisztelet feléd. Tisztáznod kell, hogy ki a főnök. Ezek még apró dolgok, de előbb utóbb megpróbál majd felülkerekedni rajtad. Ezt semmiképpen se hagyd. Tiltsd a viselkedést, ha morog rád azonnal szorítsd a földre. Ajtón te mész ki először stb. Ezek alap dolgok, ha azt szeretnéd, hogy te legyél a falkavezér.

2018. okt. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy lehetnék falkavezér, maximum vele egyenrangúnak kezelhet, minden reggel örömmel rohan és végigugrál és mászna az ölembe, viszont kimondottan alázatosan csak anyummal szemben viselkedik ez a tacskókeverék kiskutya. lehet mert tőle szokta meg a kajaadást vagy nemtudom
2018. okt. 5. 22:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert nincs normálisan nevelve és tartva. Ha megfelelően állnál a kutyatartáshoz, ha felelős ember lennél és jól nevelnéd, ilyen nem lenne.

Egyébként minek kap konzervet? Az gyakorlatilag csak túlárazott moslék. Sok gond lehet nálatok...

2018. okt. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sosem értettem az ilyen vehemens terminátor állatvédőket, nem igaz hogy nem látjátok hogy viselkedtek. veledvan a baj, de agyban
2018. okt. 6. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!