Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Árt e a n. juhász kutyámnak...

Árt e a n. juhász kutyámnak ha kamilla teát iszik?

Figyelt kérdés
Pár napja "köhögött" és mivel hétvége volt, így segítség képpen kamilla teát adtam neki.Megitta és azóta is naponta 1x adok neki.Remélem nem ártok vele?!
2018. okt. 8. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem, de tökhülyeség adni neki. Esetleg adj neki necitránt, rubophen-t és bérescseppet is.


Ha már mindenáron kamillateát akarsz adni a kutyának, akkor ne tegyél bele édesítőt, mert a xilit-től kifekszenek a kutyák.

2018. okt. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elmúlt a köhögése?
2018. okt. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen elmúlt a köhögése.
2018. okt. 8. 11:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem árt. Segít.

Én is szoktam neki adni.

Csak ne tegyél bele semmit.

Az enyém mondjuk nem issza meg a filterest, csak ha virágból főzöm neki.

2018. okt. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt szoktam, ha látom, hogy megfázás szerű tüneteket produkál. Eddig a kamilla tea mindig segített. Kúra szerűen simán adható. Mint írták üresen add neki. (A xilit/nyírfacukor tényleg mérgező a kutyákra nézve, de ezt talán te is tudod) Van kutya Béres csepp is, meg vitaminok, amiket lehet adni kutyáknak. Én korábban azt olvastam, hogy óva intenek, hogy saját kútfőből emberi gyógyszert adj a kutyának, mert mi van, ha valamelyik összetevő nem jó neki, vagy túladagolod. Ha gyógyszerezni akarod, akkor legalább az állatorvos tanácsát kérd ki. Egyébként, ha 2-3 nap alatt nem múlik el a köhögése a teától, akkor vidd orvoshoz!
2018. okt. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha jól csinalod nem lesz baja. Télen szoktam a kutyámnak adni. Igazi kamillat csinalok neki de gyengébb főzetetse cukor, se citromlé, tejjel szoktam adni neki (ha a kutyád nem bírja a tejet akkor mellőzd) és ebbe teszem a tapját. Imád ,,műzlizni,, de max 3 napig kapja ha köhög.
2018. okt. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Natur adom neki.
2018. okt. 9. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!